COVID-19 همه گیر برآورد هزینه این شهرستان تا 15 میلیون دلار در هفته


A Calgary Transit bus passenger sits near the open rear door of a bus in downtown Calgary on Monday, March 30, 2020. The COVID-19 pandemic has meant a big drop ridership resulting in service changes. Gavin Young/Postmedia
کلگری حمل و نقل مسافر اتوبوس نشسته در نزدیکی باز کردن درب عقب یک اتوبوس در مرکز شهر کلگری در روز شنبه, مارس 30 سال 2020 است. این COVID-19 همه گیر شده است به معنای یک قطره بزرگ ridership و در نتیجه خدمات تغییرات. گاوین جوان/Postmedia /گاوین جوان/Postmedia

هر کسی که یک کم درآمد حمل و نقل تصویب و یا سالمندان عبور برای ماه مارس می تواند همچنان به استفاده از آن در طول ماه های آوریل و مه.

خدمات حمل و نقل باید در jasper de valk گفت: به دلیل مهم برای نگه داشتن شهر رفتن و حتی در یک بیماری همه گیر.

“بسیاری از ما کارگران ضروری — افرادی که مشغول به کار در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی — نیاز به آن را به منظور به کار می کنند. مردم به آن نیاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و خدمات پزشکی است.”

مایک Mahar جمهور از ادغام اتحادیه حمل و نقل محلی 583 گفت: تا کنون از او شنیده نشده است که کارکنان خواهد بود گذاشته در حالی که این شهر کاهش حمل و نقل خدمات.

از بیش از 3000 کارمند در مجموع در حال حاضر در حدود 450 که در دسترس نیست برای کار Mahar گفت. که بیش از دو برابر معمولی اعداد با مردم خود منزوی پس از سفر کردن بیمار و یا دیگر برگ از عدم وجود و یا زمان تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im