COVID-19: مونترال که آزمایش مثبت است پشت در خانه پس از ارزیابی پزشکی

بود در یهودی, بیمارستان عمومی در روز سه شنبه بعد از ظهر برای “یک ارزیابی پزشکی” و پذیرفته شد.

یهودیان به طور کلی تعیین شده مرکز در مونترال برای بزرگسالان موارد COVID-19 جدی در نظر گرفته به اندازه کافی به نیاز به پذیرش. دیو Sidaway / دیو Sidaway / Montreal Gazette

مونترال-منطقه که هفته گذشته آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید است که پشت در خانه در داوطلبانه خود انزوا که در آن او شده است پس از بازگشت از ایران در فوریه. 24.

او در یهودی, بیمارستان عمومی در روز سه شنبه بعد از ظهر برای “یک ارزیابی پزشکی.” او پذیرفته نیست.

“پزشکان به این نتیجه رسید که او می تواند بازگشت به خانه خود در انزوا” گفت: بیمارستان سخنگوی کارل Thériault در روز یکشنبه است.

یهودیان به طور کلی تعیین شده مرکز در مونترال برای بزرگسالان موارد COVID-19 جدی در نظر گرفته به اندازه کافی به نیاز به پذیرش خبرنگاران گفته شد در یک تور در اوایل این هفته از بیمارستان تسهیلات در نظر گرفته شده برای این بیماران است. اکثر موارد هستند که شدید خبرنگاران گفته شد.

این کاری است که آنچه که به تاریخ کبک تنها مورد تایید شده از COVID-19 بازگشت به مونترال از سفر به ایران از طریق دوحه, قطر. او رفت و به یک کلینیک پزشکی است که شب به دلیل “خفیف” علائم COVID-19 استانی وزیر بهداشت دانیل McCann به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آخرین پنج شنبه شب در مونترال. زن نبود نیاز به بستری در بیمارستان و داوطلبانه خود انزوا در خانه McCann گفت..

نتایج تست از ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ روز بعد تایید مورد بود که تا آن زمان شناخته شده به عنوان فرض و یا احتمالی. استانی وزارت گفت که مقامات بهداشت عمومی در کبک واقع شده بود “تماس نزدیک” بیمار و صادر شده “مناسب توصیه.”

پس از coronavirus باعث COVID-19 شناسایی شد در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر وجود دارد که بیش از 95,000 موارد بیش از 80,000 در چین و بیش از 3200 مرگ و میر. حداقل 75 کشورهای دیگر را تحت تاثیر قرار شده است با کره جنوبی و ایتالیا و ایران هر یک شناسایی هزاران نفر از موارد; 47 کشور باید 10 نفر یا کمتر. کانادا تا به حال 33 موارد تایید شده در چهارشنبه 32 در انتاریو و بریتیش کلمبیا.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im