COVID-19: اعضای آلبرتا بدنسازی نا امید به عنوان اتهامات ادامه

محتوای مقاله

اعضای آلبرتا بدنسازی زنجیره ای می گویند که آنها در حال ادامه برای دیدن اتهامات با وجود ورزشگاه های فولادی در 17 مارس میان COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از اعضای GYMVMT های بدنسازی زنجیره ای که قبلا به عنوان مارک جهانی سلامت و آبگرم بانو نیز می گویند که آنها قادر به تماس با شرکت برای مسدود کردن حساب های خود را پس از تلاش برای هفته ها به در تماس گرفتن.

بریتنی ان یک کلگری عضو GYMVMT گفت: او را به نام این شرکت به قرار داده و نگه دارید و بر روی عضویت قبل از آنها تعطیل و امید بستن به آن بازی امن با رفتن به ورزشگاه و از او دارای یک بیماری خود ایمنی است. او تا به حال به طور موقت نگه دارید را در حساب خود را اما نبوده است قادر به تماس با هر کسی که در هفته های پس از, حتی در حالی که او همچنان به شارژ.

“من در تلاش برای رسیدن به آنها را برای دو هفته گذشته. نه تنها یک فرد در پاسخ به هر یک از ایمیل, تماس تلفنی یا استعلام فرم آنها همه گفتن به پر کردن” ان گفت.

“من دو بار شارژ در حال حاضر امکانات که من قادر به استفاده از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>