COVID-19 زنده: اتاوا طول می کشد برنامه های کاربردی برای مزایای اضطراری | 69 مورد جدید در آلبرتا

“با چیزی مانند COVID-19 آن را بسیار آشکار است که چقدر مهم آن این است که این بحث در اطراف پایان زندگی چون شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد و شما فکر نمی کنم آن را به شما تا زمانی که آن را به شما است,” او گفت:. “من فکر می کنم که آن را هنوز هم یک بیت از یک تابو, ترسناک, موضوع برای بحث در مورد اما حتی اگر ما می توانید شروع به گرفتن برخی از مرتب کردن بر اساس مکالمه در اطراف آن بسیار مهم است.”

مارس 16 پیشبرد برنامه ریزی مراقبت های بعد در سراسر کشور و به عنوان COVID-19 مورد افزایش مرگ با عزت امیدوار است به منظور بالا بردن آگاهی در سراسر اهمیت شخصی احكام است.

اینجا بیشتر بخوانید.


یکشنبه
Kevin Wilson, Beltline Safeway store manager, poses for a photo on Thursday, April 2, 2020. Azin Ghaffari/Postmedia
کوین ویلسون Beltline Safeway, فروشگاه, مدیر شمار برای یک عکس بر روی پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. آذین غفاری/آذین غفاری/Postmedia

فروشگاه خواروبار کارگران به عنوان جشن ‘قهرمانان’

فروشگاه خواروبار کارگران در حال جشن در سراسر جهان به عنوان آنها را در نقش ضروری ارائه دهندگان خدمات در طول COVID-19 بحران است. آنها در خط مقدم با پرستاران و پزشکان و امدادگران پلیس و آتش نشان و دیگران.

اما نقش آنها انتظار می رود به بازی.

“این یک زمان استرس زا. این هم شبیه هیچ دیگر است. برخی از ما کار کرده اند در یک فروشگاه مواد غذایی به مدت پنج سال برخی از ما کار کرده اند در یک فروشگاه مواد غذایی نزدیک به 40 سال و شده است وجود دارد هرگز یک زمان مثل این زمینه گفت:” کوین ویلسون مدیر Beltline Safeway.

ادامه مطلب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de