COVID-19: ‘آن را در مجموع عذاب’ می گوید پدر از آلوده سالمند بیمار

محتوای مقاله

آن شده است یک ماه پس از نرما Ishayek تا به حال هر گونه ارتباط با او 93 ساله و مادر.

در حال حاضر که مادر ژولیت Shemie شده مبتلا COVID-19 و گرفتن اکسیژن درمان Ishayek ترس بدترین. مادر او در یهودی Eldercare مرکز در طبقه سوم از تسهیلات Kastner غرفه است که اختصاص داده شده به بیماران مبتلا به زوال عقل که همراه هستند و تمایل به پرسه زدن در سالن.

“ما در حال نشسته با تلفن, دعا است که ما می توانید صحبت با مادر و قبل از آن بیش از همه” Ishayek گفت: Montreal Gazette در روز پنج شنبه. “این مجموع عذاب استیصال (برای ما).”

Ishayek توضیح داد که مادر او قادر به برقراری ارتباط به رسمیت می شناسد و اعضای خانواده. او فقط نمی تواند با استفاده از یک تلفن وجود ندارد یکی در اتاق خود.

قبل از تمام استان های سالمندان خانه های جلوگیری از بازدید کنندگان و مراقبان Shemie صحبت می کنند به طور منظم با اعضای خانواده او از طریق یک مراقب تلفن. او دارای سه فرزند و چهار نوه و چهار نوه ها و اعضای خانواده که بازدید می اغلب حلقه در دیگر بستگان از خارج از شهر بیش از یک تماس تصویری.

پس ارشد مراکز تعطیل شد, در مارس 14, Shemie است شنیده نمی شود و در همه حال از خانواده اش.

“او آغاز زوال عقل, اما او به رسمیت می شناسد و تمام خانواده او; او به همه آنها و او می داند که هر کس این است که” Ishayek گفت که او خواستار این مرکز به طور منظم درخواست برای برقراری ارتباط با او ، “من خواهش کرد که آنها به من اجازه صحبت با او را فقط به او اجازه می دانیم که ما با او که ما هیچوقت او را رها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im