COVID-19 تحقیقات بالون در کبک; 811 خط سلامت غرق

تعداد افراد تحت بررسی افزایش یافته است و بیش از 25 برابر شده پس از اولین غربالگری مرکز تاسیس شد در روز دوشنبه.

وزیر بهداشت دانیل McCann جمعه اعلام کرد دولت راه اندازی خواهد شد یکی دیگر از 10 COVID-19 غربالگری درمانگاه در روزهای آینده, در علاوه بر این به کسانی که در مونترال و شهر کبک است که با افتتاح این هفته است.

درمانگاه — در Outaouais, Mauricie, کبک, Laurentians و شرق شهرک — در حال تاسیس با وجود این واقعیت 811 اطلاعات-Santé خط تلفن بوده است غرق با تماس با نگران Quebecers. قبل از اینکه افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم مرتبط با COVID-19 می توانید رفتن به یک کلینیک غربالگری آنها باید کتاب یک قرار ملاقات با یک Info-Santé ،

McCann توصیه می شود که اگر مردم مشکل دارند از طریق گرفتن به 811 آنها می توانند با تلفن شماره های زیر: 1-877-644-4545.

از آنجا که وزارت بهداشت راه اندازی اولین COVID-19 غربالگری درمانگاه در دوشنبه تعدادی از افراد تحت بررسی افزایش یافته است و بیش از 25 برابر یک Montreal Gazette تجزیه و تحلیل از آخرین آمار دولت را نشان می دهد.

روز دوشنبه تعداد تایید شده و احتمالی موارد از بیماری تنفسی بود در پنج تعداد موارد تحت بررسی بود 25 و تعداد افرادی که آزمایش منفی بود 376.

روز جمعه بعد از ظهر تعداد موارد تایید شده صعود به 17 همان روز شنبه اما تعداد افراد تحت بررسی افزایش یافت و به 646 و تعدادی از منفی شروع به پریدن کرد به 1,079.

وزارت هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تعداد افرادی که از بهبود COVID-19.

فرانسین Dupuis, دانشیار مدیر کل مونترال مرکز بهداشت غرب قدرت اذعان کرد که اطلاعات-Santé تبدیل شده است غرق شده است.

Dupuis اعتراض به بازنشسته پرستاران و کسانی که در مرخصی به داوطلب آموزش داده می شود برای پاسخ به این 811 اطلاعات-Santé پزشکی تدریس خصوصی در خانه. چهار خط بود غرق با بیش از 16000 تماس و در نتیجه طولانی به تاخیر می اندازد.

یک نفر یک ER, پرستار, خودش, گفته این روزنامه روز جمعه او منتظر برای دو ساعت در 811 خط قبل از دادن.

“من تصمیم به بازگشت به کار من و ببینید اگر من می توانم آزمایش وجود دارد و یا داده می شود انتصاب به مناطق تعیین شده برای آزمایش” پرستار گفت از طریق ایمیل.

“من را ببینید که در آن من می توانم آن را سریعتر انجام می شود. من نفرت را به انجام این کار به عنوان یک ER, پرستار, اما من احساس می کنم این انتخاب با توجه به این که من علائم. من که بیمار اما من می دانم که آنها را به من بگویید برای آزمایش پس از من شده اند در تماس با کسی که در سفر به اروپا است.”

پرستار با انتقاد کبک پاسخ به آنچه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یک بیماری همه گیر.

“من ناراحت بیمارستان زمان انتظار آنها overworked آن را به عنوان است,” او اضافه شده است. “آنچه من نا امید در مورد آن دسته از ما که را مناسب مسیر به کمک و ما قادر به دسترسی.

“چین قادر به ساخت یک مرکز فقط برای این در چند هفته” ER, پرستار ادامه داد. “چرا ما به عنوان کانادایی انجام نمی دهد و یا همان بازیگری به عنوان سرعت؟”

در روز پنج شنبه Dupuis گفت: وزارت بهداشت با توجه به گسترش COVID-19 غربالگری برنامه به ارائه صفحه اصلی آزمون در استان home-برنامه مراقبت از. باید که باشد مورد CLSC پرستاران احتمال ارائه کیت های آزمایش برای مردم در خانه های خود.

“دولت است که به دنبال در حال حاضر امکان ارائه تست در صفحه اصلی از طریق صفحه اصلی خدمات مراقبت” Dupuis توضیح داد. “پس با ما پرستاران از خانه-خدمات مراقبت یک تیم است که تعیین شده در هر CIUSSS (اقتدار بهداشت منطقه) آموزش دیده و با تجهیزات مناسب خواهد بود قادر به رفتن به خانه و کمک به فرد برای جلوگیری از رفتن به یک (کلینیک غربالگری). بنابراین این چیزی است که در نگاه.”

در ضمن مونترال مرکز و جنوب بهداشت اقتدار اعمال روز جمعه اعمال محدودیت های جدید در بازدید از بیمارستان توانبخشی امکانات و بلند مدت مراکز. در Notre-Dame و وردن و بیمارستان و همه بازديد دیگر مجاز برای آینده قابل پیش بینی به جز دلایل بشردوستانه (مراجعه به یک بیمار در پایان زندگی آن شخص است). در Ste-جاستین بیمارستان بیماران هستند که محدود به دو بازدید کنندگان و تنها برای بیماران مبتلا به قرار ملاقات در درمانگاه تخصصی و یا اتاق اورژانس.

تحت شرایط سخت بازدیدکننده داشته است مجاز خواهد بود به مراقبت طولانی مدت مراکز انستیتو réadaptation Gingras-لیندسی de Montréal, the Hôpital chinois de Montréal و Institut universitaire de gériatrie de Montréal. این شرایط عبارتند از: بازدید کنندگان باید سفر خارج از کشور در گذشته 14 روز و بازدید کنندگان باید آنفولانزا و یا علائم سرماخوردگی.

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما باید Montreal Gazette خبرنگار اندی ریگا اختصاص دادن وقت خود را برای سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de