COVID-19: چهارم مشکوک coronavirus مورد گزارش در کبک

یک ساحل جنوبی که به تازگی از کروز چهارم مشکوک به کروناویروس در مورد کبک

یک چهارم احتمالی مورد coronavirus شناسایی شده است در کبک.

یک زن که به تازگی از یک سفر دریایی است که برای درمان نشانه های سازگار با این ویروس. او در حال درمان در استان کبک کانادا منطقه جنوب مونترال استانی در بخش بهداشت و درمان یکشنبه اعلام کرد.

مقامات بهداشت در حال اصلاح است که در آن زن سفر کرد.

در روز پنج شنبه سوم احتمالی مورد اعلام شد, نیز در استان کبک کانادا. که فرد اخیرا در بازگشت از سفر به فرانسه.

در بیانیه مقامات بهداشت و درمان خاطر نشان کرد در مورد سفر اقدامات برای کانادایی بازگشت از سفرهای بین المللی.

هر کسی با علائم سازگار با COVID-19 مانند تب و سرفه و مشکل در تنفس هستند که خواسته خود را برای نظارت بر علائم 14 روز و اطلاعات تماس-Santé با تماس 811. یک پرستار را ارزیابی وضعیت ارسال دستورالعمل های مناسب و نشان می دهد که اقدامات احتیاطی می شود اگر یک مشاوره پزشکی مورد نیاز است.

مسافران از استان هوبئی در چین و ایران به خواسته خود در قرنطینه بر خود بازگشت. برای مقصد مانند سرزمین اصلی چین, کره جنوبی, هنگ کنگ, ايتاليا, ژاپن و سنگاپور فعلی راهنما است به سازمان دیده بان برای علائم 14 روز و برای جلوگیری از مکان های شلوغ

کانادا آژانس بهداشت عمومی توصیه می کند که شهروندان اجتناب از همه غیر ضروری سفر به کشورها یا مناطق در معرض خطر و نه به سفر به مکان ارائه یک خطر است.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>