COVID-19: اولین مرگ گزارش شده در کبک

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت که آن را یک فرد مسن از Lanaudière منطقه است.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, راست, اعلام اقدامات علیه Covid-19 ویروس, روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در قوه مقننه در شهر کبک به عنوان کبک ملی بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا سمت چپ به نظر می رسد. ژاک Boissinot / کانادا مطبوعات

کبک — کبک گزارش اول خود را با مرگ از COVID-19.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت که آن را یک زن مسن تر از Lanaudière منطقه شمال شرق مونترال بود که در سلامت فقیر. او در یک زندگی سالمندان اقامت و اخیرا در تماس با یک فرد که در حال سفر. بهداشت عمومی مدیر دکتر Horacio اررودا نمی تواند می گویند اگر مسافر بود COVID-19 علائم. عمومی-مقامات بهداشتی در حال ردیابی افراد او تا به حال در تماس با.

“من می خواهم برای ابراز همدردی به خانواده این فرد” ایتالیایی, توالت گفت.

تعداد تایید COVID-19 نفر از صعود به 94 یکشنبه از 74 روز قبل از. وجود دارد 3,600 مردم در حال انتظار برای نتایج آزمون. یکی دیگر از 5,213 آزمایشات منفی بود.

شش نفر در بیمارستان در کبک با چهار در بخش مراقبت های ویژه.

“اگر ما نیاز به اثبات از جاذبه وضعیت ما آن را” سعید ایتالیایی, توالت.

ایتالیایی, توالت می گوید: اقدامات شدید کبک است مصرف – درخواست از مردم برای کار از خانه تنها زمانی که کاملا ضروری است, بسته شدن همه مدارس – کمک به کاهش سرعت پیشرفت coronavirus.

“این است که کاهش” ایتالیایی, توالت گفت. “ما نباید اجازه پایین گارد ما.

“من درک می کنم برخی از افراد نگران و مضطرب است.”

هر کسی از بازگشت به کبک خواسته شده است به خود منزوی برای 14 روز به سعی کنید به سرعت انتقال ویروس است.

اررودا خواسته Quebecers به استفاده از ماسک صورت. او گفت: آنها را به انجام هیچ چیز برای افرادی که بیمار نیست و می تواند منجر به مردم لمس کردن چهره خود را حتی بیشتر.

اررودا همچنین خواسته مردم برای جلوگیری از استفاده از پول نقد و با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی به جای.

این داستان به روز خواهد شد.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 18 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de