COVID-19: Facebook و جامعه کمک گروه های کمک به شکستن انزوا

در حالی که خود قرنطينه و اجتماعی فاصله افزایش انزوای مردمی حمایت از گروه های مبارزه با این بیماری همه گیر در سطح جامعه.

در حالی که خود قرنطينه و اجتماعی فاصله در حال افزایش احساس انزوا و یک موج مردمی حمایت از گروه های springing تا برای کمک به مردم در برخورد با COVID-19 همه گیر در سطح جامعه.

بسیاری از آنها با استفاده از Facebook به گسترش این کلمه در و اتصال کسانی که نیاز دارند با کسانی که با پول و یا مهارت های به اشتراک گذاری. دیگران در حال رفتن از مد افتاده مسیر.

آسترید Arumae برداشت یک پشته از آگهی جمعه بعد از ظهر برای یک Coronavirus شهروند تیم پشتیبانی در Outremont. او و خدمه از داوطلبان توزیع آگهی در اطراف قصبه در روز شنبه.

Arumae آمد تا با ایده فقط در هفته گذشته به عنوان یک راه برای به دست آوردن مواد غذایی و دارو به افراد مسن که در خانه گیر کرده در طول بحران.


آسترید Arumae نوار تا آگهی در یک آپارتمان ساختمان درب در Outremont منطقه مونترال جمعه, مارس 20. آرایه ای از جامعه حمایت از گروه های فنر در پاسخ به COVID-19 بسیاری از آنها در Facebook از جمله Coronavirus شهروند تیم پشتیبانی در Outremont.

جان کنی / Montreal Gazette

“زمانی که دولت هر کسی گفت: بیش از 70 با یک بیماری زمینهای و نه خارج از آن شروع به نگرانی من به عنوان یک انسان,” او گفت:. “چه افرادی هستند که قرار است انجام دهید ؟ من بود گفت: به دوستان ما باید چیزی در این مورد.”

یک هفته بعد از آن مدیر پروژه این است که به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی با یک تیم در حال رشد از 50 داوطلب.

“مردم در حال ارائه زمان و تخصص خود و آینده با تمام انواع ایده های,” او گفت:. “این فوق العاده سرد و دلگرم کننده.”

بسیاری از داوطلبان آمده اند از Facebook گروه Mile End (+ Outremont + فلات W) COVID-19 حمایت متقابل Mutuel. راه اندازی یک هفته پیش توسط Mile End ساکن جنی برمن گروه در حال حاضر دارای بیش از 1400 عضو دارد.

این طرح ها در حال به دست آوردن محبوبیت به “اساسی عدم اعتماد به نهادهای عمومی گفت:” مک گیل مطالعات ارتباطات استاد.

“در منطقه ما در طول چند سال گذشته با توجه به آنچه به نظر می رسد مانند بدون کنترل gentrification بزرگ اجاره افزایش renovictions و کار مخاطره آمیز زندگی این نگرانی وجود دارد که موسسات و دولت ها نمی, به دنبال کسانی هستند که بیشترین آسیب پذیر است.”

برمن تشویق توسط موج از افرادی که پیوست Facebook گروه و مشتاق به کمک به دیگران, اما اذعان می کند به احساس از عمق خود را از نظر نحوه هماهنگ کردن لینک مانند حسن نیت با کسانی که به آن نیاز دارید.

“من باید مهارت های سازمانی از یک سگ, شاید,” او گفت:. او امیدوار است که برای کار با Arumae و تیم او برای هماهنگ کردن منابع است.

“آنها می توانند اهرم شماره های ما, اما ما می توانیم با استفاده از زیرساخت های خود را,” او گفت:. “وجود دارد یک ظرفیت برای ساخت و ساز در سراسر این گروه های مختلف.”

Dexter Xurukulasuriya آغاز Facebook گروه MTL COVID-19 متقابل کمک بسیج d’entraide در پنج شنبه, مارس 12 با چند نفر از دوستان و تماشای آن را رشد 13000 عضو در بیش از یک هفته است.

افراد دعوت شده به پست در مورد آنچه آنها نیاز دارند و یا برای ارائه, از جمله تامین مواد غذایی و آب و پول یا حمایت اجتماعی.

پست های اخیر شامل پیشنهادات و یا درخواست برای مراقبت از کودکان, اطلاعات در مورد جمع آوری کمک برای هنرمندان, جمع آوری کمک برای مستند نشده, اعضای جامعه, جمعی مدیتیشن جلسه وبینار برای دانش آموزان مهاجر اخراج نگرانی و مشاوره برای جبران مستقل کارگران, پیشنهاد اجاره اعتصاب سلامت روان منابع و تحویل مواد غذایی و محصولات.

Xurukulasuriya شده بر روی تلفن و یا کامپیوتر خود 12 ساعت در روز هفته گذشته برای هماهنگی برخی از 400 داوطلب با کمک یک تنگ گره سازماندهی تیم است که از دیرینه فعالیت گروه استراحت به مقاومت در برابر.

“ما هنرمندان و فعالان و متحدان” او گفت:. “آن داشتن یک تاثیر اما ما شروع دیر است. مردم داده شد بد اطلاعات توسط دولت ما.”

او می بیند این گروه به عنوان یک راه برای دور زدن بوروکراسی و کمک به کسانی که بین ترک ها. از جمله طرح های در دستور کار توسط شریک زندگی گروه های اجتماعی در حال تمیز کردن ایستگاه برای بی خانمان در میلتون-پارک محله یک بودجه درایو به ارائه کمک های مالی به کارگران جنسی و سازماندهی تحویل مواد غذایی و منابع به متقاضیان پناهندگی.

Xurukulasuriya خوشحال است برای دیدن به طور مشابه الهام گرفته Facebook گروه ظاهر برای N. D. G., Pointe-St-Charles St-هانری, Hochelaga-Maisonneuve, Rosemont, Parc-فرمت, Côte-des-Makalu غرب جزیره و Pointe-Claire, در میان دیگر بخش نیویورک.

“این خود به خود شکوفایی شبکه از جوامع هستند که به هم پیوسته, هم افزایی و تقریبا 100 درصد پول است.”

[email protected]
twitter.com/TChaDunlevy

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. نقد و بررسی در روز جمعه عمده توسعه را در آن روز زنده وبلاگ اینجا و برای تماشای شنبه وبلاگ زندگی می کنند و همه ما coronavirus اخبار مربوط به اینجا: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im