COVID-19: ‘هر کس باید بیشتر مراقب باشید’

محتوای مقاله

رونالد Orrego با این نسخهها کار برای یک شرکت است که پاک سازی ساختمان های آپارتمانی اما او شده است کار از او آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است.

او قراردادی ویروس از همسرش, که با این نسخهها کار در دراز مدت مراقبت مرکز در پایان در شرق این جزیره است. به Orrego گرفتن تشخیص یک شوکی به به چقدر مسری ویروس است.

“قبل از اینکه من مریض شدم من تا به حال احساس همه چیز خواهد بود خوب خیلی زود اما در حال حاضر که من آن را احساس می کنم متفاوت است. هر کس نیاز به دقت بیشتری شود چرا که آن را واقعا آسان به آن را دریافت” Orrego گفت: روز شنبه در اسپانیا با پسر خود ژوئن اقدام به عنوان یک مترجم. آنها در یک موبایل تست مرکز راه اندازی در داخل یک Société de transport de Montréal, اتوبوس پارک شده در پارکینگ Cartierville YMCA.

در بعد از ظهر جمعه استان در بهداشت عمومی موسسه منتشر ratherdire بینی در مورد گسترش ویروس در مونترال اگر سلول اقدامات برداشته می شوند. پیش بینی ها نشان می دهد دور از بهبود وضعیت در مونترال می تواند به سرعت در حال بدتر. مرگ و میر افزایش می تواند به 150 در روز در ماه ژوئن و ميزان عفونت می تواند به رشد 10,000 در هر روز با توجه به موسسه. این اعداد و ارقام را شامل نمی شود موارد در CHSLDs.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de