COVID-19 بحران جرقه بزرگ تقاضا برای مواد تشکیل دهنده نان

“زمانی که من مواد غذایی من متوجه شدم که پخت راهرو خالی بود” Taché گفت. “وجود دارد هیچ آرد یا مخمر چپ. اگر شما رفتن پایین راهرو و هیچ قطعه قطعه نان شما فکر می کنم: من قصد دارم برای انجام بهترین چیز بعدی من قصد دارم به خود من نان. و اگر شما مقدار زیادی از زمان در دست های خود را از آنجا که شما در حال محدود در خانه, خوب, شما همچنین ممکن است شروع یک سرگرمی جدید.”

به عنوان مورد با اجرا بر روی کاغذ توالت بلافاصله روشن نیست که چرا وجود دارد کمبود نان در بسیاری از فروشگاه ها در اوایل COVID-19 بحران است.

“من فکر می کنم قطعه قطعه نان (خرید) فقط وحشت خرید همان چیزی که به عنوان کاغذ توالت” Taché گفت. “مردم فقط در تلاش برای انبار کردن آنچه که آنها می تواند پیدا کنید. به جای خرید یک قرص نان آنها تصمیم به خرید چهار و قرار دادن آنها در فریزر. پس از آن تخلیه می کند به سرعت. این دیگر چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر این است که همه از مدرسه و سالن های غذاخوری بسته شده است. بچه ها در حال رفتن به مدرسه نیست. رستوران بسته است. آنها در حال انجام گرفتن است. مردم را به خوردن, به طوری که آنها در حال خرید در فروشگاه مواد غذایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de