COVID-19 بحران باعث می شود اصلاح طلبان همه در رای گیری-با-ایمیل

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اصلاحات سیاسی جنبش بزرگی رو به رشد و فزاینده موفق — آماده شد به دستمزد ده ها تن از دولت جدید مبارزات در سال 2020 به یاغی gerrymandering گسترش استفاده از رتبه-انتخاب رای گیری و خلق و خوی تاثیر پول در سیاست است.

پس از آن آمد COVID-19 بحران upending چنین برنامه همراه با کسانی که از عملا هر شهروند کسب و کار مرکز بهداشت و دولت نهاد. بسیاری از جنبش قصد دارد با تکیه بر عبور از رای دهندگان طرح های, اما شیوع ویروس ساخته شده طومار جمع آوری غیر ممکن است.

بنابراین یک تغییر سریع در استراتژی است که در جریان آسانسور یکی دیرینه جنبش هدف — رای گیری از طریق پست (همچنین به نام “رای دادن در خانه”) — به بالا از دستور کار.

ملی پیشرو اصلاحات گروه نمایندگی.ما داوطلب خدمت سربازی دیگر گروه های بزرگ — NYU قانون Brennan Center متحد امریکا و انجمن ملی غیر حزبی اصلاح طلبان, مکان عمومی, شهروند و علت شایع — به کوه $10 میلیون به 25 میلیون دلار به کمپین گسترش VAH در سراسر کشور و نه فقط برای احتمالا ویروس در معرض خطر 2020 انتخابات اما به طور دائم.

این ائتلاف در حال برنامه ریزی برای بسیج هزاران نفر از فعالان قبلا اختصاص داده شده به دیگر پروژه های اصلاحات برای پیوستن به سازمان هایی مانند ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه و مرکز امن و مدرن انتخابات به تمرکز بر روی VAH.

و رهبران جنبش امیدواریم که این حرکت را به دست آورد منجر به گسترده تر تصویب دو نفر دیگر از اصلاحات — خودکار ثبت نام رای دهندگان (به موجب آن هر گونه تعامل با یک آژانس دولتی آگهی ثبت نام) و رتبه-انتخاب رای گیری.

VAH شد یک حرکت هدف قبل از COVID به دلیل آن باعث می شود رای گیری راحت تر از ایستادن در صف های طولانی در حوزه های رأی گیری و افزایش مشارکت مردم است. در ایالات متحده انجام تمام انتخابات توسط ایمیل — کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا, واشنگتن, به علاوه ترین شهرستان در داکوتای شمالی — مشارکت مردم به طور متوسط 10% بالاتر در سال 2018 از کشور به عنوان یک کل — بالاتر از 60 درصد و در برخی از ایالت ها در مقابل کمتر از 45 درصد در کشورهای مانند می سی سی پی, لوئیزیانا و آرکانزاس که نیاز به یک نوشته بهانه ای برای به دست آوردن یک رای گیری غایب.

VAH نیز موجب صرفه جویی متحده پول آنها می خواهم در غیر این صورت صرف در ماشین های رای گیری و رای گیری محل اجاره هر چند برخی از ایالت ها ممکن است به پرداخت یک بار هزینه برای به دست آوردن رای کاغذی خواندن ماشین آلات. خالص, اما, حوزه های قضایی صرفه جویی در حدود 6 دلار در هر رای دهندگان — 29 میلیون برای اورنج کانتی, کالیفرنیا., در سال 2020 است.

این سیستم همچنین امن تر از استفاده از hackable الکترونیکی رای گیری و شمارش. در کلرادو و دیگر VAH متحده برگه های رای که به طور خودکار از طریق پست به رای دهندگان ثبت نام خوابگاه و نمی تواند فرستاده شود.

پست الکترونیکی-outs رخ می دهد هفته قبل از روز انتخابات به رای دهندگان زمان به فکر می کنم در مورد نامزدها. زمانی که از طریق پست برگشت — شهریور روز انتخابات — رای دهندگان باید ثبت نام یک بار-کد خارج پستی پاکت نامه و امضاهای همسان با فرم ثبت نام.

کلرادو نیز امن “رای مراکز — رای گیری در مکان های که در آن رای دهندگان زندگی در هر نقطه در دولت می تواند رها کردن ایمیل خود را در برگه ثبت نام و بازیگران برگه های رای در فرد زود هنگام یا در روز انتخابات. VoteatHome مدیر عامل شرکت کهربا McReynolds می گوید: “COVID در معرض یک آسیب پذیری در سیستم رای گیری. ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که هر کس می تواند رای بدهد.”

این موضوع قطعا به دست آورده کشش میان همه گیر بحران به عنوان کشورهای مختلف (14 از آخر هفته گذشته) تاخیر اولیه خود را در انتخابات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش در حوزه های رأی گیری و یا به دلیل نظرسنجی کارگران اغلب سالمندان کاهش به نظر می رسد. نوادا و گرجستان ارسال خواهد شد رای غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان. ویسکانسین, میله میله برای نگه اولیه آوریل 7 است که با داشتن یک furious حزبی نبرد بر سر این موضوع.

در کنگره سنسور. ctq و Ron Wyden همراه با بیش از یک دوجین همکار دموکرات معرفی یک لایحه به رای غیابی تحویل به تمام رای دهندگان و گسترش در شخص رای گیری زودهنگام برای سال 2020 انتخابات عمومی. خانه دموکراتیک coronavirus لایحه علاوه بر حملات خود را 2 تریلیون دلار به علاوه امداد بیشتر به کارگران از شرکت های موجود در مقررات الزامی اولیه و رای گیری غایب.

جمهوری خواهان به مدت طولانی اعتراض به ملی شدن انتخابات قوانین و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ابتدا مخالف هر گونه انتخابات کمک های اولیه در نجات بیل, اما آن را به پایان رسید تا حاوی 400 میلیون دلار به ایران برای کمک به مدیریت انتخابات در طول بحران — بدون در نظر گرفتن چگونه است. اصلاح طلبان امید — و بسیاری از محافظه کاران ترس-که این پول صرف خواهد شد به گسترش رای گیری از طریق پست و رای گیری غایب.

که نیاز به جلسات ویژه برای برخی از قانونگذاران و یا حکم های اضطراری از فرمانداران — که هر دو جنبش قصد دارد به پشتیبانی با مردمی-سازماندهی لابی و رسانه های دیجیتال مبارزات. این جنبش پس از آن قصد دارد به فشار قانون در سال 2021 به VAH دائمی در بسیاری از ایالت ها به عنوان امکان پذیر است.

محافظه کاران ادعا می کنند که ساخت آن را آسان تر برای رای دادن یک لیبرال Trojan Horse ابداع به افزایش دموکراتیک مردم در انتخابات با استفاده از چنین کلاهبرداری از تجارت به عنوان بحث برانگیز “رای برداشت” روش به کار حزبی استفاده در کالیفرنیا و جاهای دیگر. در عین حال دموکرات ها به طور منظم متهم به جمهوری خواهان رای دهندگان سرکوب. رئیس جمهور تهمت بارها ادعا کرد که رای گیری از طریق پست و رای گیری غایب فعال کردن رای تقلب وجود این واقعیت است که او خود را اعمال می شود برای absentee ballot در خانه جدید خود را ایالت فلوریدا است.

اما دلایلی وجود دارد به این باور است که اگر آن را تمرین یکنواخت ساختن آن آسان تر برای رای دادن کمک می کند تا جمهوری خواهان و همچنین دموکرات ها. روشن-قرمز یوتا است VAH دولت و داکوتای شمالی تقریبا است. و خواهان بستگی دارد بیش از دموکرات ها بر روی رای دهندگان در میان کسانی که بیشتر زحمت ایستاده در خط رای گیری — و بیشتر در معرض خطر از coronavirus در سال 2020 است.

نشان دهنده.ما مدیر عامل جاش نقره ای می گوید که او امیدوار است برای جذب محافظه کاران و جمهوری خواهان برای کمک به رهبری VAH, کمپین اما او اذعان دارد که تا کنون محافظه کاران که به نفع آن تمایل به “هرگز Trumpers.” نقره گفت: جنبش را فشار تصویب کلرادو-سبک-پست الکترونیکی رای گیری اگر چه کهربا McReynolds اصلی طراح که سیستم شمارش آن را به عنوان پیشرفت زمانی که یک دولت صرفا متوقف می شود نیاز به یک بهانه ای قبل از صدور رای غیابی و یا زمانی که آن را می فرستد غیابی به طور خودکار هر انتخابات.

نقره اذعان دارد که یک نقطه ضعف از پست الکترونیکی-در رای گیری که رای دهندگان که ارسال برگه های رای به عقب اوایل ماه مه “زباله” رای خود را در داوطلبانی که رها کردن قبل از روز انتخابات. میلیون ها نفر را در این سال در دموکراتیک مقدماتی.

اصلاح طلبان امیدوارند که پست الکترونیکی-در رای گیری رای دهندگان باز خواهد شد ذهن به ابزار رتبه-انتخاب رای گیری. تحت این سیستم — مورد استفاده در استرالیا و نیوزیلند چندین شهرستانها ایالات متحده و مین (به علاوه کشورهای دیگر به صورت مقدماتی و خارج از کشور و نظامی رای) — رای دهندگان رتبه نامزدها در برگه های رای خود. اگر هیچ نامزدی اکثریت کسانی که با حداقل آرا در حال کاهش یافته است در شمارش و رای دهندگان دوم (یا سوم) انتخاب توزیع شده تا یکی می کند یک اکثریت.

این سیستم که اصلاح طلبان برنامه ریزی برای ایجاد یک اولویت در سال 2021 را بهبود می بخشد شانس برای نامزدهای مستقل (که نمی تواند در نظر گرفته شود “اخلال گران”) و مانع از مبارزه منفی و افراط و چون نامزدها می خواهند به رای دهندگان انتخاب دوم اگر آنها نمی تواند خود را اول است.

نقره و گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته COVID-19 پرتاب لیمو در جنبش اصلاحات اما آن گروه کار سخت خواهد شد در این سال به تولید شربت ابلیمو.

مورتون Kondracke است بازنشسته اجرایی سردبیر تماس رول سابق “مک لافلین” و فاکس نیوز مفسر و همکاری نویسنده با فرد بارنز از “جک کمپ: خونریزی قلبی محافظه کار که تغییر امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de