COVID-19 نگرانی های سریع و جدید علاقه به پرداخت cashless

عمومی کنجکاوی و نگرانی در مورد نقش پول کاغذی را آشکار در فعالیت های آنلاین. تعداد جستجوهای اینترنتی مرجع هر دو “نقد” و “ویروس” است که در رکورد با توجه به BIS گزارش.

ایالات متحده همراه با استرالیا, فرانسه, سنگاپور, سوئیس, ایرلند, بریتانیا, کانادا, جامائیکا و کنیا تا به حال بیشترین جستجو های اخیر علاقه.

رفتن touchless

برخی از سازمان ملل گرفته اند گام برای کاهش میزان تماس فیزیکی مصرف کنندگان باید در نقطه ای از فروش. مقامات مالی, بانک ها و کارت های شبکه در اتریش, آلمان, مجارستان, ایرلند, هلند, انگلستان و جاهای دیگر در حال ساخت معاملات بیشتر واجد شرایط برای پرداخت تماس با توجه به BIS محققان. کارت بدون تماس و پرداخت آن در حال افزایش است, به شدت در کشورهای اروپایی و آسیایی در طول چند سال گذشته نیست و نیاز به وارد کردن پین برای معاملات.

در ایالات متحده این صنعت پرداخت تا خال خال “شتاب تغییر به دور از پول نقد” و “روند نسبت به پرداخت تماس,” اتا مدیر عامل Jodie کلی گفت CQ رول تماس بگیرید.

او با اشاره به یک نظرسنجی که توسط انجمن که 27 درصد از کسب و کارهای کوچک است که قبول کند — به معنی پرداخت توسط تلفن همراه برنامه های مانند اپل پرداخت و یا تماس با ما بدهی و یا کارت های اعتباری — شاهد افزایش در استفاده از آنها پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. این نظرسنجی از تجار انجام شد بین مارس 27 و 30 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de