COVID-19 عارضه: PACs نمی تواند ارائه وعده داده شده چک

این درخواست بعد از آن مشخص شد که این کمپین سه ماهه اول سال جاری کمپین گزارش خواهد بستن به زودی. آن به پایان رسید: “شما پیوستن به کمپین ما با پیکور در هر مقدار در حال حاضر؟”

ماساچوست ایالت Edward J. Markey که در برابر یک چالش دموکراتیک اولیه از Rep. Joseph P. Kennedy III شامل یک پیام مشابه در بالای یک درخواست برای کمک های مالی قبل از پایان ماه.

“در زمانی که بسیاری روبرو هستند مشکلات و عدم اطمینان ما درک اگر شما نمی توانید هزینه به اهدا در حال حاضر” این Markey ایمیل فرستاده یکشنبه گفت:. “ما فقط سپاسگزار بود در این مبارزه با شما.”

مایک سیگل یک دموکرات رقابت به چالش تگزاس ایران تشکر. مایکل McCaul گفت: در مصاحبه اخیر خود که همه گیر و تاثیر آن بر جذب سرمایه مشخص نیست اما او تا به حال برخی از اهدا کنندگان محدود سهم خود را. Siegel چهره همکار دموکرات Pritesh گاندی در انتخابات بود که به تازگی موکول به اواسط ماه ژوئیه به دلیل همه گیر.

“به عنوان نامزد این یک وضعیت عجیب و غریب بود گفت:” Siegel یک وکیل. او گفت: بخش هایی از این کمپین مانند جمع آوری اعانه “احساس بیهوده و بیمعنی در این لحظه” در هنگام اهدا کنندگان بالقوه ممکن است در مواجهه با ناامنی اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de