COVID-19: مطالعه بالینی راه اندازی در کانادا برای آزمون اثربخشی داروی موجود

مطالعه به دنبال 6,000 شرکت کنندگان با سن 40 سال و بالاتر که تشخیص داده شده اند با COVID-19 اما نه در بیمارستان بستری است.

مونترال – یک درمان بالقوه برای COVID-19 آزمایش می شود در کانادا توسط موسسه قلب مونترال برای دیدن اگر آن را می تواند به کاهش خطر جدی ریوی عوارض و مرگ است.

روز دوشنبه موسسه مرکز تحقیقات شروع یک مطالعه بالینی است و تلاش برای جذب 6,000 شرکت کنندگان است.

محققان می خواهید به مطالعه پدیده “عمده التهابی طوفان” از ریه ها است که در حال حاضر در بزرگسالان مبتلا به عوارض شديد مرتبط COVID-19.

آنها را تست اثربخشی یک دارو — کلشی سین یک قرص خوراکی در حال حاضر شناخته شده و مورد استفاده برای بیماری های دیگر — برای COVID-19. این دارو ارزان و آسان به را است.

این مطالعه به نام COLCORONA خواهد بود موفق توسط مونترال نوآوری بهداشت هماهنگی مرکز که بودجه توسط دولت کبک و پشتیبانی توسط Pharmascience Inc. و CGI, Inc.

برای واجد شرایط شرکت کنندگان باید 40 سال سن و یا بالاتر تشخیص داده شده اند با COVID-19 نیست در بیمارستان بستری شود و مایل به مصرف دارو یا دارونما روزانه به مدت 30 روز.

آنها دنبال خواهد شد برای یک دوره 30 روز.

نتایج را اول باید در دسترس چند روز پس از پایان مطالعه با توجه به قلب موسسه.

افرادی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 و علاقه مند به شرکت در مطالعه دعوت به صحبت می کنند به مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای و یا تماس 1-877-536-6837.

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 19 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>