COVID-19 موارد همچنان به افزایش در Siksika اول ملت

محتوای مقاله

فعال COVID-19 موارد در Siksika اول کشور رزرو همچنان به افزایش در مجموع 11 روز شنبه در کمتر از یک ماه پس از آن اولین مورد ثبت شده.

این تعداد تقریبا دو برابر برای همه شناخته شده رمان coronavirus موارد مربوط به اولین کشور در 24 پس از 22 تایید کرد روز قبل با توجه به به روز رسانی نوشته شده به جامعه Facebook صفحه.

صدها نفر بیشتر هستند “فعال تحقیق و روزانه پیگیری” برای این ویروس مرگبار است.

در روز جمعه وجود دارد 317 نفر در حال بررسی برای این ویروس مشخص شده است که افزایش 59 نفر از روز قبل. اما در روز شنبه تعداد آغشته به 287 نفر است. تعدادی از افراد و خانواده ها در حال حاضر در انزوا شروع به پریدن کرد از 90 تا 102 در طول دوره 24 ساعته. در خارج از کشور این تعداد کاهش یافته و به دو از روز جمعه به شنبه.

ده نفر بهبود یافته اند که از روز شنبه.

“پشتیبانی ارائه شده به ملت اعضا و رزرو (مگر اینکه آنها کاهش پیگیری کردن رزرو) از جمله پشتیبانی برای تست جداسازی مواد غذایی و لوازم پزشکی ارجاع” خواندن پست. “کسانی که جدید و یا بدتر شدن علائم از هر نوع باید همچنان به ماندن در خانه خود جدا کنید و تست شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>