COVID-19: یک دوم احتمال coronavirus مورد شناسایی شده در استان کبک

ساکن Mont-Laurier که به تازگی به هند سفر آزمایش مثبت و منتقل شد به مونترال یهودی بیمارستان عمومی.

دوم coronavirus مورد تایید شده است در کبک استانی وزارت بهداشت اعلام کرده است.

در بیانیه منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه به وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی گفت: آزمون ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ تایید آن است که یک مورد از این ویروس است.

یکی از ساکنان Laurentian جامعه Mont-Laurier, که تا به حال در سفر به هند آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و منتقل شد به مونترال یهودی, بیمارستان عمومی در شب چهارشنبه گفت: یک سخنگوی وزارت رابرت Maranda روز پنج شنبه صبح.

بیمار یک مرد در شرایط پایدار است و در قرنطینه بیمارستان گفت: در روز پنج شنبه صبح.

اطلاعات تماس مرد بود پس از بازگشت او در حال ترسیم شده توسط مقامات بهداشت عمومی در Laurentians در هماهنگی با مقام ولایت.

یهودی طور کلی بخشی از CIUSSS غرب-مرکزی مونترال یکی از چهار کبک بیمارستان — دو در مونترال و کبک سیتی — تعیین شده توسط ولایتی وزارت بهداشت به عنوان مراکز برای افرادی که تست مثبت برای ویروس جدید و کسانی که بیمار هستند به اندازه کافی به نیاز به پذیرش.

در یک اطلاعیه بیمارستان شناسایی مورد جدید به عنوان “یک مورد تایید شده از coronavirus (COVID-19).” Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر در مرکز چینی ها در شهر ووهان. COVID-19 تا پس از تحت تاثیر قرار تقریبا 97,000 مردم در 87 کشور عمدتا چین با بیش از 80,000 موارد; کره جنوبی با نزدیک به 6000; بیش از 3,500 در ایران و در مورد 3,100 در ایتالیا.

این شده 37 مورد از COVID-19 تایید در کانادا. این دومین مورد در کبک; از روز شنبه وجود دارد و 22 نفر ثبت موارد در انتاریو و 13 در بریتیش کلمبیا.

اولین بیمار شناسایی شده در استان کبک قرار گرفتند “ارزیابی پزشکی” این هفته در یهودی کلی بود و بعد از آن فرستاده شده در بازگشت به خانه. او پذیرفته نیست. زن بازگشت به مونترال در فوریه. 24 از سفر به ایران از طریق دوحه, قطر. او رفت و به یک کلینیک پزشکی است که شب به دلیل “خفیف” علائم COVID-19 استانی وزیر بهداشت دانیل McCann خبرنگاران در فوریه 27 در مونترال. در آن زمان زن نبود نیاز به بستری در بیمارستان و در خانه بود در داوطلبانه خود انزوا جایی که او باقی مانده است.

یهودی عمومی غرفه K است که باز در سال 2016 طراحی شده بود قادر به مقابله با شیوع بیماری مانند COVID-19. آن 10 طبقه و نیم از آن مراقبت ويژه هستند و مجهز به سیستم تهویه ویژه است که به اتاق ظرفیت برای فشار منفی. بیماران در انزوا نگه داشته در این اتاق که در آن فشار منفی تولید و نگهداری می شود توسط یک سیستم تهویه است که حذف بیشتر اگزوز هوا از یک اتاق از مجاز است: با این مانع از آلاینده های از دست خوش پیشامد میشه به مناطق دیگر و آلوده بیماران ، کارکنان و استریل تجهیزات.

پرس Canadienne کمک به این گزارش.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im