دادگاه جمع آوری از طریق تلفن یوتیوب برای کوتاه مدت طرح بهداشتی مورد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر کوتاه مدت طرح قانون در سال 2018 است. گسترش آن چگونه کسی می تواند باقی می ماند و در کوتاه مدت محدود-مدت بیمه نامه به کمتر از یک سال و معکوس اوباما-دوران حکومت که کوتاه شده کوتاه مدت طرح به مدت سه ماه. این بیمه نامه لازم نیست که برای دیدار با تمام قانون مراقبت های بهداشتی مورد نیاز و دموکرات تمسخر آنها را به عنوان “برنامه های ناخواسته.”

سال گذشته ایالات متحده در منطقه قاضی ریچارد لئون تایید حکومت است که محلی طرح بیمه سلامت و بهداشت و سلامت دیگر گروه ها به دنبال سرنگونی.

چارلز Rothfeld وکیل برای انجمن جامعه وابسته به برنامه ها و گروه های دیگر به چالش کشیدن حکومت استدلال کنگره قصد تنظیم برنامه های کوتاه مدت است که قبل از سال 2010 قانون صورت گرفت اما گریفیث به نظر می رسید شک و تردید از آن استدلال.

“شما باید یک بار بسیار سنگین را نشان می دهد که کنگره قصد ندارد آنچه کنگره در واقع,” گریفیث گفت.

وزارت دادگستری وکیل دانیل Winick که سوال شد توسط قاضی جودیت راجرز معتقد است که قاعده این است که “به طور کامل سازگار” با قانون مراقبت های بهداشتی طراحی. او گفت: برنامه های کوتاه مدت باز کنید تا مقرون به صرفه گزینه بیمه برای افرادی که فرصت های محدود برای پوشش. بسیاری برای مدیکید واجد شرایط از آنجا که دولت خود را گسترش واجد شرایط بودن اما آنها نیز نمی توان به اندازه کافی پول برای واجد شرایط برای فدرال بازار یارانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im