زن و شوهر, ساخت رویای خانههای ییلاقی در جنگل در میراث

برایان و سوزان Vos در سایت از خانههای ساخته شده در جنگل از میراث. کریستینا رایان / Postmedia

بخش آسان از صفحه اصلی خرید و فرایند ساخت بود و با شدت بهم زدن غوطه دادن برای برایان و سوزان Vos — ماندن در سمت راست جایی که آنها در جنوب شرقی کلگری جامعه از میراث.

چه 60-چیزی که زن و شوهر در حال رفتن به انجام این کار است خداحافظی به pondside دو طبقه خانه آنها خریداری چهار سال پیش و تخمگذار جدید ریشه در جنگل به خوبی treed سه فاز پروژه در برنده جایزه جامعه WestCreek توسعه فقط چند بلوک از جایی که آنها در حال حاضر زندگی می کنند.

خانههای ساخته شده برای آنها توسط WestCreek مسکن بازو را 1,800 متر مربع در طبقه اصلی و یکی دیگر از 1200 در زیرزمین می گوید: برایان Vos. آن را دارای دو اتاق خواب و دو سه حمام کامل و مقدار زیادی از فضای زندگی باز طراحی شده را به مخلوط خود را با سلیقه شخصی. WestCreek خانه نیز ساخته شده خود را در خانه موجود است.

آن واقع در 36-بسیاری فاز اول تقریبا 10 هکتار پروژه که در دو فاز برای توسعه آینده با توجه به WestCreek مدیر بازاریابی Kalida Manarin.

“جنگل شده است بخشی از چشم انداز ما برای میراث و حتی قبل از طرح توسعه نهایی شد. ما نمی خواهید به قربانی کردن پایه از درختان کبوده اما استفاده از آنها برای بهبود برنامه ما در حال حرکت رو به جلو,” او می گوید.

بهره در جنگل در حال حاضر قوی است. افتتاح نمایش صفحه اصلی رژه توسط WestCreek, Jayman ساخته شده و Trico خانه امروز باز می شود. تعداد زیادی اندازه گیری خواهد شد تا 44 فوت عرض و 170 فوت — تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان یک میانگین زیادی Manarin می افزاید.

بنابراین در جنگل است درخواست تجدید نظر از جادار, بسیاری, حفظ حریم خصوصی و امکانات رفاهی برای رفتن آن — که همه به دادگاه تجدید نظر به Vosses.

اضافه کردن به که این واقعیت که آنها به ماندن در میراث و هنوز هم می شود به فرزندان و نوه ها بود که جایزه اضافه شده است.

“پشتیبان گیری بر روی یک برکه مانند ما در حال حاضر ما لذت می برد زیبایی از باز بودن و توانایی دیدن در یک نگاه چه روز خواهد بود — اما تغییر خوب است,” او می گوید. “اگر جنگل جذاب است به دلیل زیبایی های طبیعی آن توانایی را انتخاب کنید بسیاری برای ما می خواستیم برای ساخت یک عامل کلیدی در آن است.”

خانههای ییلاقی در حال حاضر در فریم مرحله پس از آن خواهد شد چند ماه هنوز قبل از زن و شوهر خواهد بود قادر به باز کردن و شروع به جدیدترین شیوه زندگی ماجراجویی است.

سفارشی ساخته شده در خانه به اندازه کافی بزرگ است به راحتی آنچه را که آنها در حال حاضر در حالی که حفظ یک برنامه باز اما با اضافه کردن سقف های طاقی در اتاق نشیمن و در ورودی را می دهد اضافی محیط.

بدون شک وجود دارد که برای برایان و سوزان Vos, خرید و ساخت خانههای ییلاقی شد, انتخاب شیوه زندگی است.

“زندگی در یک طبقه است و مزایای زیادی را در بسیاری از راه های که وجود دارد فقط شما دو نفر. داشتن دسترسی به تمام جنبه های زندگی روزمره در یک طبقه و همچنین افزایش ارزش فروش مجدد فقط دو تا از بسیاری از دلایل که انگیزه ما را برای ساخت خانههای ییلاقی” برایان می افزاید.

اما رسیدن به این نقطه در فرایند ساخت هم زده شد با هیجان و چالش پیدا کردن فقط محل مناسب برای آنها پیش بینی شده.

“این است که یک سال پس از ما شروع به دنبال در, که در آن ما خواهد ساخت در میراث, چرا که ایجاد یک خانه ییلاقی نیاز به مقدار زیادی نیست که به راحتی در دسترس در هر خیابان و یا کوچه بن د کیسه می گوید:” Vos. “دانستن جنگل ارائه شد زیادی بزرگتر با عرض و عمق معنای انتظار برای آن را به تبدیل شدن به در دسترس است.”

در حالی که انتظار آنها صحبت با دیگر سازندگان قبل از تصمیم گیری در داشتن WestCreek ساخت خانه آنها در نظر گرفته آنچه آنها می خواستند و نیاز به گذراندن پنج ماه با سازنده به طراحی درست و مناسب است.

جزئیات

خریداران: برایان و سوزان Vos. برایان یک صاحب کسب و کار “هنوز چند روز در هفته” در حالی که سوزان بازنشسته و از رونویسی پزشکی به زمان بیشتری را با فرزندان و نوه ها. هر دو در اواسط-60s.
چه آنها خریداری: خانههای ییلاقی با 1,800 متر مربع در طبقه همکف یکی دیگر از 1200 در سطح زمین است. این خانه دارای دو اتاق خواب و دو همراه با سه حمام کامل.
جایی که آنها خریداری شده:
این صفحه اصلی است که در کلگری و جنوب شرقی جدید جامعه از میراث در 36-بسیاری فاز اول این جنگل است که توسعه یافته توسط WestCreek تحولات است.
که از آن ساخته شده: این صفحه اصلی است که ساخته شده توسط WestCreek خانه. در حال حاضر این خانه در فریم مرحله.
Showhomes: Showhomes واقع در میراث جنگل دایره با WestCreek خانه Jayman ساخته شده و Trico خانه را خود را جشن افتتاح در روز شنبه, فوریه. 8. آنها باز از 2 تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و ظهر تا 5 بعد از ظهر تعطیلات آخر هفته و تعطیلات. آنها بسته شده است جمعه ها.
اطلاعات:legacylife.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im