مشاوران پیشنهاد می کنیم از بین بردن یکپارچگی کمیسر بیش از ‘ناهار اجتماعی’ با Magliocca

شهر کلگری تاج و شعار “بعد” است روشن شده توسط نور خورشید بعد از ظهر در خارج از شورای اتاق در دوشنبه 3 ژوئن 2019. گاوین جوان/Postmedia

برخی از کلگری مشاوران در حال برنامه ریزی فوری اطلاع از حرکت به حذف این شهر یکپارچگی کمیسر پس از آیات است که او تا به حال یک “اجتماعی ناهار” با Coun. جو Magliocca در تابستان گذشته.

در روز سه شنبه یکپارچگی کمیسر Sal LoVecchio گفت: وعده غذایی مورد نیاز او را به recuse خود را از بررسی شکایت در مورد Magliocca هزینه در فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس در سال 2019. Magliocca بخش هزینه افشای نشان می دهد $163 برای یک وعده غذایی با LoVecchio در فرنکا را به ایتالیایی تخصص.

Coun. Jyoti Gondek در حال برنامه ریزی برای آوردن فوری اطلاع از حرکت به شورای شهر حذف یکپارچگی کمیسر و با تهدید. جف Davison گفت که او نیز با پشتیبانی از این حرکت.

Davison گفت: نمایش این قسمت به عنوان شواهدی وجود دارد که یکپارچگی کمیسیون مستقل نیست.

“در هیچ زمان باید یک تمامیت کمیسر جلسه به ناهار اجتماعی با هر عضو از شورای. کار آنها این است که مستقل باقی می ماند,” او گفت:.

“این فوق العاده ناامید کننده بود زیرا آنچه توانسته است به اتفاق می افتد در حال حاضر شما بیشتر فرسایش اعتماد عمومی در این زمینه است.”

بیشتر به آمده…

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su