شورای پیچد اولین روز از جلسه عمومی در نژادپرستی نظاممند

محتوای مقاله

یک کمیته شورای شروع یک جلسه عمومی در نژادپرستی نظاممند سه شنبه به این شهرستان در تلاش برای پاسخ به تماس به آدرس تعبیه شده نابرابری نژادی در سراسر کلگری.

در این جلسه بخشی از یک سری از اقدامات شورا به اتفاق آرا توافق کردند که در ماه گذشته در پی چندین تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس به خود جلب کرد که هزاران نفر از مردم به راهپیمایی از طریق خیابان های شهرستان.

اما به عنوان Calgarians صحبت کرد نیز وجود دارد که نا امیدی با فرآیند مشاوره و نقد است که آن را نمی خواهد یک وسیله نقلیه برای تغییر.

Shuana پورتر صحبت در شورای اتاق در شب پس از ساعت انتظار به آن می شود.

اگر در شهر بود به دنبال یک معنی گامی در جهت از بین بردن نژادپرستی نظاممند در کلگری “این آن است” او گفت:.

“این است که سیاه و سفید زندگی می کند و افرادی که در اینجا در اعتراض به همین دلیل این است که حتی یک مکالمه است. این صداها بوده اند غرق امروز,” او گفت:.

“من نمی توانم تحسین و من می توانم با تشکر از شما چون من نباید تشکر در سال 2020 قادر به صحبت می کنند. … هیچ شکلی از نژاد پرستی و ظلم است که من را دیده اند و نه در من 28 سال زندگی می کنند. که مشکل است. و در ادامه موقعیت های شبیه به این ها کمک کند. آن را تبدیل به نمایشی. آن را تبدیل به تیک تاک جعبه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>