شورای آرا به اجازه Calgarians تاخیر پرداخت مالیات بر دارایی در طول COVID-19 اضطراری

محتوای مقاله در ادامه

نیز وجود دارد یک “قابل توجهی” مقدار اضافه کاری به شهر تحمیل است به دلیل مقیاس از زمان همه گیر پاسخ به همراه افزایش هزینه های تجهیزات و فن آوری با بیش از 5000 کارکنان در حال حاضر کار از خانه.

جلسه روز دوشنبه انجام شد تحت شورای جدید عادی — فقط شهردار که ریاست جلسات شورای در اتاق. همه مشاوران شرکت کننده در بحث و رای از طریق تلفن های زیر مقامات بهداشت عمومی مشاوره به ماندن در خانه هر زمان که ممکن است و محدود کردن هر غیر ضروری تماس با افراد دیگر برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

شورا همچنین مصوب اموال نرخ مالیات دوشنبه که به مقدار یک 7.5 درصد افزایش به طور متوسط برای صاحب خانه. همراه با استان بخشی از مالیات بر املاک و کسی که با یک صفحه اصلی ارزیابی به ارزش $455,000 خواهد پرداخت حدود 240 دلار بیشتر در هر سال در مالیات در سال 2020 — 150 دلار از این مبلغ به شهر می رود و 90 دلار می رود به این استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>