شورا رای به ممنوعیت الکل در هزینه های FCM کنفرانس را رد محدود کردن نمایندگان که با حضور

شورای شهر به اتفاق آرا رای به کلاه هر مشاوران مخارج در مبلغ 3000 دلار در هر FCM.

کلگری نمایندگان شهرستان Jeromy فورکوش چپ و پیتر Demong عکس شد در طول یک جلسه ویژه شورای پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 است. شورای ملاقات به طور خلاصه قبل از حرکت به یک دوربین جلسه به بحث در مورد امکان حسابرسی قانونی از عضو شورا جو Magliocca هزینه. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

شورای شهر در روز سه شنبه رد یک پیشنهاد برای محدود کردن تعدادی از نمایندگان که در سفر به سالانه فدراسیون شهرداری کنفرانس در پی سوالات در سراسر افغانستان. جو Magliocca هزینه های سال گذشته است.

اما آنها به اتفاق آرا توافق کردند که به کلاه هر مشاوران صرف در $3,000 — از جمله پرواز و هتل و هزینه ثبت نام و ناکرده expensing الکل در کنفرانس شهرداری. (ک. Jyoti Gondek که در سمت چپ در اوایل حضور ماهانه پلیس کمیسیون در جلسه بعد از ظهر سه شنبه و با تهدید. اوان وولی غایب بودند از آرا.)

Coun. Jeromy فورکوش گفت: این حرکت نیز پشتیبانی شده توسط ک. Sean چو یک راه برای نشان دادن مسئولیت مالی به Calgarians “در پرتو وقایع اخیر است.” Magliocca هزینه در FCM بالغ حدود 6,400 در سال گذشته با حداقل 1800 دلار از آن را به وعده های غذایی و نوشیدنی از جمله الکل برای “میزبانی هزینه ها.” نمایندگان شهرستان شده اند مجاز به هزینه الکل خرید به عنوان طولانی به عنوان یک شخص ثالث است که به میزبانی.

Magliocca شد شورای شهر نماینده در FCM هیئت مدیره از 2017-18. بخش 2 عضو شورا در حال حاضر بازپرداخت حدود 2100 $از FCM هزینه ها از سال گذشته و روز دوشنبه اعلام کرد که “پس از انعکاس بیشتر” او همچنین بازپرداخت “مربوط به الکل” هزینه های 2017 و 2018. شهر کلگری رسید نشان می دهد او بازپرداخت $1,805 برای پوشش هزینه های متحمل شده در سال 2018 است.

در روز سه شنبه, چند مشاوران توافق با فورکوش’ پیشنهاد برای محدود کردن کلگری نمایندگی در FCM فقط دو نمایندگان و شهردار. علاوه بر فورکوش و چو تنها Coun. دایان Colley-Urquhart و Magliocca حمایت از حرکت می کند.

Coun. پیتر Demong گفت: او را دیده منافع ملموس از این کنفرانس است. این شهر آغاز شد و این روند به سوئیچ چراغ های خیابان را به صرفه جویی در انرژی لامپ های LED پس از Demong گفت: یک گروه از مشاوران دیدم هالیفاکس برنامه در طول FCM در سال 2011. کلگری پس جای 80,000 خیابان چراغ با لامپ های LED که موجب صرفه جویی در این شهر حدود 5 میلیون دلار در سال در هزینه های برق.

“اگر ما را گرفته اند یک سال پس انداز از آن قرار داده و آن را به یک موقوفه برنامه خواهد پرداخت برای هر عضو شورا برای رفتن به این کنوانسیون برای چه حدود 100 سال” Demong گفت.

“چه چیز دیگری می کند یک عضو شورا یادگیری برای تبدیل شدن به یک عضو شورا بهتر از رفتن به کنوانسیون جایی که آنها در واقع تعامل با دیگر مشاوران?”


شهر کلگری عضو شورا پیتر Demong عکس گرفته شده در طول یک جلسه شورا در دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

این اولین بار نیست شورای اتحاد در نگاه محدود کردن سفر به FCM. در سال 2018 فقط ماه پس از او بود که برای اولین بار انتخاب شدن. جف Davison را به جلو حرکت با فورکوش که خواسته برای محدود کردن حضور و غیاب به شورای تعیین نماینده در FCM مدیره شهردار و سه نفر دیگر از نمایندگان.

Davison گفت: پس از رفتن به FCM سال گذشته خود فکر تکامل یافته است.

او به ذکر است که شهردار ناهید jasper de valk است که در یک ماموریت تجاری به هند گفت: “صرف نظر کردن از فرصت ها به خارج از شهر و “بگویید کلگری داستان” کوتاه اندیش.

“بخشی از دلیل من معتقدم که ما در حال رفتن در یک ماموریت تجاری به هند است چرا که ما تبدیل به سهام خنده از این کشور” Davison گفت. “ما در حال ایستاده در اینجا صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند این که ما باید صحبت کردن در مورد چگونه ما را تشویق کسب و کار را به اینجا می آیند.”

Davison استدلال مکالمات باعث فورکوش و چو حرکت در واقع فرسایش اعتماد به نفس سرمایه گذار در کلگری.

“ما نگران هستیم بالقوه $20,000 در هزینه های کلی و فراموش کنیم که در حالی که این مهم به مدیریت دلار و سنت این است که مانند یک $7-میلیارد-یک-سال بهره برداری است. آنچه ما انجام می دهند در اینجا؟”

FCM بزرگترین گردهمایی شهرداری رهبران این کشور است که شامل چهار روز از کارگاه سخنرانان و تجارت نشان می دهد هر بهار. FCM عضو نیز رای در حمایت از اولویت های در این کنفرانس و Demong گفت کلگری خطر چپ کردن اگر تنها چند مشاوران مجاز به رفتن.

در سال گذشته نه نمایندگان و شهردار ناهید jasper de valk سفر به شهر کبک برای FCM هزینه کمی بیش از $30,000 در مجموع با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط Postmedia از طریق آزادی اطلاعات درخواست. آن را یکی از بزرگترین هیئت های شهرستان به این کنفرانس در سال های اخیر, در بخشی به دلیل فشار برای حمایت آلبرتا بخش انرژی در مرحله ملی.

آخرین بار یک هیئت از آن اندازه رفت و به FCM شد 2014 کنفرانس در آبشار نیاگارا, Ont., که جذب 12 میباشد.

شورا همچنین با رد بخشی از حرکت است که خواسته های عمومی برای ارائه از FCM شرکت کنندگان در مورد آنچه به آنها آموخته است. Jasper de valk گفت: این امر می تواند مانند درخواست برای یک سری از کتاب “گزارش” در مقابل شورا که به احتمال زیاد یک اتلاف وقت است.

“در برخی از نقطه ما رو برای رفتن ‘این مردمی حرفه ای هستند. ما باید به اعتماد آنها را به انجام کار خود را.'”

فورکوش نگهداری می شود که با وجود اختلاف نظر در محدود کردن شورای سفر به FCM خود حرکت بود با هدف افزایش پاسخگویی و شفافیت.

در حالی که روز سه شنبه رای خود را برای پایان دادن به اعضای شورای expensing الکل در FCM گسترده تر, ممنوعیت مشروب هزینه هنوز هم می تواند در آینده پس از شورای خواسته بوروکرات به نگاه اصلاح شورای هزینه سیاست ها و شیوه های گزارش.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im