شورای رای در خط سبز را در مرکز شهر مسیر به علت COVID-19


محتوای مقاله در ادامه

“در طول ماه و نیم تا ژوئن 1, Eau Claire به آرنج رودخانه — شما می توانید حل و فصل بسیاری از نگرانی ها و مسائل را با فردی ذینفعان” او اضافه کرد: این شهرستان می تواند شروع به حرکت به جلو با آن بخش اگر هنوز هم وجود دارد بیشتر سوال در مورد قطعه ای در شمال کمان رودخانه.

“شما می توانید یک قرارداد برای جنوب بخش شما می توانید یک قرارداد برای تونل زنی و سپس شما می توانید یک قرارداد برای پل و همه چیز را در شمال کمان رودخانه به 16th, خیابان,” او گفت:.

Councillor Shane Keating asks questions as Calgary 2026 unveiled its draft host plan publicly for the first time at City Hall in Calgary on Tuesday September 11, 2018. Darren Makowichuk/Postmedia
Coun. شین Keating در شورای اتاق در این فایل عکس. دارن Makowichuk/DARREN MAKOWICHUK/Postmedia

Keating نگهداری می شود که با وجود تاخیر های جدید سبز خط حرکت در پشت آن. پروژه آمار پرتاب شد به سوال در سال گذشته زمانی که دولت استانی معرفی یک بند است که اجازه دهید آنها را بکشد وعده داده شده خود را $1.53 میلیارد سهم به پروژه “بدون علت” فقط در 90 روز اطلاع. 2019 بودجه نیز شاهد استان به شدت کاهش مقدار پول کلگری را برای خط سبز در طول چهار سال آینده.

اما در میان چالش های اقتصادی کنونی رانده شده توسط COVID-19 و کاهش قیمت نفت Keating گفت که او با اعتماد به نفس درباره خط سبز آینده.

سیاسی “آیا این را حس را به انصراف از پروژه ای است که پس از COVID-19 یک پروژه بزرگ است که از لحاظ فنی بیل آماده است ؟ بدیهی است که نه.”

کامل 46-کیلومتر خط سبز است و در نهایت برنامه ریزی برای اجرا از 160 خیابان N به جامعه Seton.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>