شورای حرکت می کند به بررسی Magliocca هزینه پس از 2017

جدید برای اطلاع از حرکت و گسترش دامنه قبلی پیشنهاد برای نگاه به “اختلاف” در بند 2 عضو شورا را از هزینه های 2019.

شهرستان کالگری عضو شورا جو Magliocca به نظر می رسد نسبت به گالری در طول یک جلسه شورا در دوشنبه 8 آوریل 2019. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان / Postmedia

شورای شهر در حال حرکت است به بررسی همه Coun. جو Magliocca هزینه قدمت آن به آخرین انتخابات شهرداری در سال 2017.

جدید برای اطلاع از, حرکت, امضا شده توسط شهردار ناهید jasper de valk و هر شهرستان عضو شورا به جز Magliocca گسترش می یابد دامنه یک پیشنهاد هفته گذشته از افغانستان. Jyoti Gondek. او حرکت نیز خواسته قانونی رسیدگی به Magliocca هزینه اما آن را محدود به 2019.

یک متخصص نظارت شهرستان حسابرس به انجام این تحقیقات و این امر می تواند از طریق تامین کلگری ثبات مالی رزرو اغلب شناخته شده به عنوان “rainy-day صندوق است.”

این حرکت در می آید و پس از Postmedia رسید به دست آمده از طریق یک آزادی اطلاعات درخواست که نشان داد Magliocca expensed دو تا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان شورای همکارانش در سال 2019 فدراسیون شهرداری کنفرانس از جمله حداقل 1800 دلار در وعده های غذایی و نوشیدنی به صورت “میزبانی هزینه ها.” ده نفر پس گفت: Postmedia و یا تایید از طریق سخنگویان که با وجود اینکه ذکر شده در Magliocca را رسید و نه ناهار خوردن با او در شهر کبک کنفرانس.

مرتبط

Magliocca علنا عذرخواهی کرد در ابتدای ماه و گفت که او تا به حال بازپرداخت حدود 2100 $از FCM هزینه های. اما او نمی صحبت کردن در مورد این مسئله از این شهر یکپارچگی کمیسر recused خود را از بررسی شکایت در مورد عضو شورا به هزینه بیش از یک ناهار Magliocca expensed با او در تابستان گذشته.

در پرتو این واقعیت است که آزادی درخواست اطلاعات مورد نیاز بود را به FCM هزینه های عمومی, شورا نیز درخواست برای تغییر راه آنها فاش هزینه های خود را.

حرکت می پرسد این شهر رئیس امور مالی “بلافاصله پس از تعیین و اجرای” راه را برای عموم فاش کسانی که هزینه رفتن به شروع زمان شورای دوره.

Magliocca نام در Gondek قبلی حرکت اما در این پیشنهاد جدید است. در یک جلسه ویژه چهارشنبه شورای صحبت در مورد چگونگی از جمله نام خود را مطرح می تواند یک درگیری ممکن است.

این حرکت همچنین می پرسد شهرستان حسابرس برای پیدا کردن یک راه برای “بررسی هزینه های” برای همه بخش شورای دفاتر و دفتر شهردار در یک پیشنهاد به “عینی و هزینه موثر نشان دادن پایبندی به هزینه سیاست.”

شهر مدیر نیز خواسته می شود که به دنبال “بهتر از مدل حکومت” از شورای شهر فعلی رویکرد به هزینه های که می بیند مشاوران ثبت نام در همکار مشاوران هزینه.

بیشتر به آمده…

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im