کمیته شورای سوالات, pricetag از کار در خصوصی سازی زمین های گلف

اعضای شورای شنیده ام که کار برای باز کردن مدیریت قرارداد مناقصه می تواند بالای 2 میلیون دلار در حالی که این شهر انتظار به صرف در مورد $550,000 پرداخت یارانه های گلف این سال است.

یک گلف باز پخش در ریچموند سبز گلف در چهارشنبه 12 ژوئن 2019. گاوین جوان / Postmedia

قصد دارد به قرارداد متعلق به شهرستان گلف عملیات آمار headwinds سه شنبه به شورای کمیته مالی شنیده می شود این کار منجر به رفتن به بازار برای مناقصه می تواند بالای 2 میلیون دلار.

مقامات شهر گفت که “ظرفیت محدودیت” به معنای آنها نیاز به استخدام یک مشاور برای نظارت بر روند طراحی یک قرارداد مدیریت برای دوره های گلف. که همراه با پیشنهاد کار به تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات و کلنگی بالقوه در Shaganappi نقطه و ریچموند سبز گلف را ببینید این شهرستان به صرف $2.25 میلیون قبل از قرارداد در نهایت به بازار می رود در سه ماهه سوم سال 2021.

این شهر در حال حاضر یارانه های گلف به لحن در مورد $700,000 یک سال به طور متوسط و کمیته شنیده ام که تعداد کاهش خواهد یافت و به حدود $550,000 در این سال پس از ریچموند سبز گلف بسته شده است.

Coun. اوان وولی گفت که او فکر نمی کنم مشاوره هزینه شد ارزش ممکن است پس انداز.

“به من توجه به اعداد در اینجا این است که فقط محض جنون به صرف این دلار مشاوره پول برای یک برنامه است که ما در حال پرداخت یارانه به آن مقدار” او گفت:.

“این پول گودال با بسیار کمی (بازگشت سرمایه گذاری) در اقتصاد است که من نمی دانم به ارزش آن است.”

شهردار ناهید jasper de valk نبود در هیئت مدیره یا.

“من نمی توانم باور است که ما در حال صحبت کردن در مورد استخدام یک مشاور به استخدام یک مشاور و یک سال و نیم به نوشتن (درخواست برای پیشنهاد). که فقط باعث می شود هیچ حس به من.”

شورا رای در ماه ژوئن به ریچموند سبز گلف است که تا به حال دیده می شود کاهش حضور و غیاب و ضرر و زیان مالی بین 150.000 دلار و $200,000. شورا همچنین توافق کردند که در ماه اکتبر به حرکت به خصوصی سازی باقی مانده پنج شهر-اجرای دوره های گلف.

Coun. اوان وولی گفت که او غافلگیر شده توسط روز سه شنبه بحث redeveloping قطعات Shaganappi نقطه دوره و کمیته خواسته به نگاهی است که از روی میز.

این کمیته تصمیم گرفتند برای ارسال بوروکرات به نگاه در یک زمان کوتاه تر برای تست بازار برای بهره از شرکت های خصوصی به بیش از عملیات.

Jasper de valk گفت که او فکر می کند که برخی از اعضای شورا شده اند تحت تأثیر آنچه که او به عنوان “مقدار زیادی از لابی” از خصوصی گلف اپراتورهای اما او مطمئن نیست که وجود خواهد داشت بسیاری از بازار علاقه مند در مدیریت دوره های گلف.

“اجازه دهید فقط دیدن اگر وجود دارد هر کسی در خارج وجود دارد که می خواهد به انجام این کار,” او گفت:. “احساس من این است که وجود ندارد. و من می خواهم به جای صرف نیست 2 میلیون دلار و سپس قرار دادن یک (درخواست برای پیشنهاد) که هیچ پاسخ به.”

این شهر گلف شده است سودآور در گذشته اما در سال 2013, آنها آغاز شده نیاز به مالیات پشتیبانی می کند. این شهر در حال حاضر در حال کار بر روی یک استراتژی برای بهبود عملیات برای رسیدن به خالص صفر عامل پشتیبانی توسط 2022.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de