حداقل یک عضو شورا گفت: این منطقه که شامل مهم کلگری نشانه مانند Gelenbow و المپیک پلازا “رک و پوست کنده نیاز به مقدار زیادی از TLC است.”

یک ناهار-ساعت جمعیت پیاده روی همراه استفان خیابان در کلگری در جولای 22, 2014. Postmedia Archives

یک شورای کمیته رای به ایجاد یک “مرکز ولسوالی” چهار شنبه در یک پیشنهاد به چین سرمایه گذاری در یک منطقه به Glenbow موزه هنر عوام المپیک پلازا و Telus مرکز کنوانسیون.

این حرکت ناشی از یک 2018 اطلاع از حرکت از Coun. دایان Colley-Urquhart که خواست برای ایجاد یک “مرکز کنوانسیون منطقه است.” خاص “کنوانسیون” برچسب در حال حاضر کاهش یافته است, تغییر مشاوران استقبال کرد و گفت: این محله بسیار متنوع تر است.

مرزهای این منطقه اجرا از مرکز خیابان S. به 3 سنت s. e. و از CP آهنگ های راه آهن به جنوب به 5th Avenue, s. e. به شمال.

Coun. Druh فارل گفت: منطقه “رک و پوست کنده نیاز به مقدار زیادی از TLC است.” شهرستان بوروکرات ها می گویند که قطعه ای از مرکز شهر است که دچار “اختلال اجتماعی چالش ها” است که بر Calgarians ادراکات چگونه “امن” است.

وجود دارد در حال حاضر سرمایه گذاری های عمده برنامه ریزی برای محله از جمله مهم نوسازی هنر عوام یک طراحی مجدد استفان خیابان و $40 میلیون ارتقا برای Glenbow.

فقط به سوی جنوب شرقی شهرستان است که در حال حاضر در $500-میلیون گسترش BMO مرکز و آماده سازی برای ساخت یک عرصه جدید — بخشی از یک برنامه ریزی “فرهنگی و تفریحی منطقه” در شرق ویکتوریا پارک.

قبلی NDP استانی دولت موافقت کرد که به گسترش جامعه تجدید حیات لوی در Rivers District, east مرکز شهر برای کمک به صندوق کار در BMO مرکز. این بدان معناست که این استان japanese, ژاپنی, پرستار, بخشی از اموال مالیات جمع آوری شده در این منطقه برای 20 سال دیگر و از آن انتظار می رود برای تولید برخی از 140 میلیون دلار برای زیرساخت ها از جمله توسعه آینده از هنر عوام.

Coun. بخش ساترلند گفت: مهم آن است که این دو منطقه نیست رقابت با یکدیگر پس از موفقیت فرهنگی و تفریحی منطقه خواهد سوخت جدید در منطقه مرکز شهر.

“این مهم است که ما نمی غارت هر یک از دیگر . . . بنابراین ما می تواند به جلو حرکت می کند با این پروژه های بلند مدت,” او گفت:.

او همچنین برنامه ریزی اطلاع از حرکت به بحث در مورد آینده Telus مرکز کنوانسیون. او گفت: گزینه باید شامل فروش آن از BMO مرکز ارتقا خواهد شد که بیش از یک میلیون فوت مربع از فضای هنگامی که آن را به پایان رسید در سال 2024.

masmith@postmedia.com

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im