شورای بسته کردن رویداد مرکز کمیته به عنوان عرصه کار طراحی حرکت جلوتر

محتوای مقاله در ادامه

CMLC اعلام کرد در ماه گذشته که دو شرکت های طراحی خواهد شریک برای ایجاد کلگری عرصه های جدید و یا رویداد مرکز به عنوان شهر رسما خواستار آن است. آن را هنوز هم خواهد بود ماه قبل از یک مفهوم برای ساختمان جدید نازل شده است.

CMLC رئیس جمهور و مدیر عامل کیت تامپسون گفت: این تیم را Calgarians’ بازخورد به حساب آنها به عنوان هنر و صنعت برنامه ریزی برای برگزاری. کمی بیش از 14,500 مردم از شهر و اطراف شهرداری در پاسخ به CMLC بررسی.

این CMLC گزارش یادداشت بالا قیمت بلیط برای رویدادهای در Saddledome یک سد با سه چهارم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته است که آنها مانع از رفتن. این شهرستان با هدف شامل انواع بیشتری از رویدادهای جدید در این رویداد مرکز و مناطق اطراف آن که آنها می خواهند برای شکل دادن به یک “فرهنگی و تفریحی این منطقه است.”

تامپسون گفت: آنها تصور عرصه جدید به عنوان “نه فقط یک آیکون در افق, اما همچنین یک ساختمان است که متصل به منطقه است.”

این CMLC گزارش می گوید که این طرح در اطراف این عرصه باید به اندازه کافی جذاب را به مردم وجود دارد حتی اگر هیچ رویدادی اتفاق می افتد و تشویق اکتشاف منطقه اطراف آن.

آن را اضافه می کند که دسترسی و ایمنی باید به حساب گرفته شده در اطراف محل و محله های اجتماعی سازمان های مانند آلفا خانه در این نزدیکی هست باید مشورت شود به طوری که جمعیت های آسیب پذیر در نظر گرفته است.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>