شورای تصویب تحقیق و تفحص به Magliocca هزینه رفتن به 2017

بند 2 Coun. جو Magliocca در شورای اتاق جمعه اما او recused خود را از بحث ،

شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند دوشنبه به تصویب تحقیق و تفحص به Coun. جو Magliocca هزینه قدمت آن حداقل به شروع زمان شورای دوره در اکتبر 2017.

Magliocca recused خود را از 14-0 رای و گفت که شرکت در این بحث می تواند او را در یک جنگ است.

این حرکت همچنین می پرسد شهرستان حسابرس برای پیدا کردن یک راه برای “بررسی هزینه های” برای همه بخش دفاتر و دفتر شهردار در یک پیشنهاد به “عینی و هزینه موثر نشان دادن پایبندی به هزینه سیاست.”

شهرستان حسابرس کتی پالمر در حال حاضر یک “شیرجه عمیق” به Magliocca هزینه پوشا کمی بیش از دو سال است. برخی از نمایندگان مطرح شده چشم انداز بازگشت به آغاز Magliocca زمان در شورا آغاز شده است که در سال 2013. پالمر گفت که می تواند امکان اگر مشکلات هستند یافت می شود.

سوال خواهد شد که انجام این تحقیقات و چه مقدار از آن هزینه خواهد شد هنوز در هوا. پالمر گفت که او نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری که آیا کسی خارجی باید استخدام شود و یا اگر کسی در دفتر او را در دست گیرند.

این حرکت در می آید و پس از Postmedia رسید به دست آمده از طریق یک آزادی اطلاعات درخواست نشان Magliocca expensed دو تا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان شورای همکارانش در سال 2019 فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس در شهر کبک از جمله حداقل 1800 دلار در وعده های غذایی و نوشیدنی به صورت “میزبانی هزینه ها.” ده نفر پس گفت: Postmedia و یا تایید از طریق سخنگویان که با وجود اینکه ذکر شده در Magliocca را رسید و نه ناهار خوردن با او در این کنفرانس است.

شورا در زمان اقدام به درخواست برای تحقیق پس از این شهر یکپارچگی کمیسر Sal LoVecchio, recusing خود را از نگاه کردن به شکایت از یکی از سیاستمداران Magliocca ذکر شده در FCM رسید. Chestermere Coun. ایوت نوع می گوید او نمی نشستن با Magliocca در شهر کبک, اما نام او در $330 نوار تب در یک هتل مجلل نوار.

Magliocca انتشار بیانیه ای صبح روز دوشنبه گفت که او تا به حال بازپرداخت تمام الکل هزینه قدمت آن به سال 2017 و علنا منتشر رسید آنلاین. او عذرخواهی کرد و گفت: قسمت بود یک “اشتباه شرم آور” است که تا به حال “گرفته شده و تلفات زیادی در زندگی شخصی من است.”

بیشتر به آمده …

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im