می تواند برگ برنده را تبرئه طلسم پایان خانه های سفید تجلیل کنگره احضاریه?

کنگره ممکن است بدست خود گذشته موفق احضاریه از یک رئیس جمهور از حزب مخالف برخی از سناتورها نگران هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبرئه از خانه را به اتهام انسداد کنگره در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

این استدلال است که روز شنبه رای در مقاله دوم از استیضاح ممکن است به کاهش قوه مقننه قدرت برای نظارت بر قوه مجریه و پیچیده در جریان دادخواهی در قدرت کنگره احضاریه.

در حالی که برخی از جمهوری خواهان بازی کردن چقدر استیضاح خواهد بر قوه مقننه ایالت کریستوفر S. Murphy, حال وخیم پیش بینی.

“من نمی دانم چرا یک رئیس جمهور که تا کنون افتخار یک حکم بعد از این” کانکتیکات دموکرات گفت: CQ رول تماس بگیرید. “من فکر می کنم آنچه که ما را امضا کرده اند در آینده است ربطی از هر کنگره نظارت قوه مجریه.”

دیگر حزب دموکرات از جمله کریس ون Hollen از مریلند و کریس Coons دلاور به توافق رسیدند.

“این واقعا دستکاری تعادل قدرت بین کنگره و قوه مجریه اساسا گفت که اجرایی می تواند نقض نادیده گرفتن احضاریه با مصونیت از مجازات و برگزار نمی شود به حساب” ون Hollen گفت. “این است که یک سابقه بسیار خطرناک است.”

پس از کنترل از خانه در سال گذشته دموکرات ها که به درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رئیس جمهور تعهد به سرپیچی از هر حکم.

کسانی که وقت گیر حقوقی دعوا شامل یک طرح دعوی در دادگاه به دنبال اسناد و مدارک از دولت تلاش ناموفق برای اضافه کردن یک تابعیت سوال که وزارت دادگستری معتقد است که کنگره باید با استفاده از آن ابزارهای دیگر — از جمله استیضاح — به جای بهره گرفتن از دادگاه است.

“آن را نمی کند حتی به نظر می رسد جمهوری خواهان مجلس سنا مراقبت. منظورم این است که حداقل تعداد کمی از آنها در حال رفتن به می گویند که رئیس جمهور آیا سوء استفاده از قدرت خود را, اما آن را به اندازه کافی برای استیضاح,” مورفی گفت. “من نمی شنیدن هر یک از آنها ایجاد هر گونه سر و صدا بیش از خود پتو انسداد و من فقط — من فکر می کنم که دوباره به ما امد و شد زیاد اما ما که بسیار خوب نظارت بدن برای مدت زمان طولانی است.”

“وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از استیضاح محاکمه بنابراین هر آنچه اتفاق می افتد در اینجا تبدیل به سابقه” مورفی اضافه شده است.

جمهوری خواهان تصمیم گرفتند برای استراتژی های مختلف با سن. John Cornyn استدلال خانه تصمیم گرفت در برابر خم قانونی آن عضله به دنبال دولت.

کنگره اکثریت “هستند و فقط باید به اجرای آن” تگزاس جمهوریخواه سابق اکثریت شلاق زدن, در هفته گذشته گفت:. “مشکل اینه که این خانه مدیران آنها کاهش یافته و احضاریه و دادخواهی اعلام کرد مسئله.”

Cornyn نیز ابراز تردید در مورد پتانسیل موفقیت وزارت دادگستری تلاش برای خاموش کنگره اختلافات در خارج از دادگاه.

“بود که قبل از ما اینجا است که هنوز به حکومت توسط یک قاضی” Cornyn گفت. “من شک دارم آنها موفق خواهد بود.”

کانکتیکات دموکرات ایالت Richard Blumenthal, یک عضو همکار قوه قضائیه کمیته قطعا امیدوار است که مورد است.

“دولت را درگیر این واقعا obstructionist استفاده از دادگاه این ادعا که آنها اصلا صلاحیت” Blumenthal گفت.

به طور معمول کنگره احضاریه قدرت وجود داشته است و بدون محدودیت های سخت. کارکنان مذاکرات بیش از اسناد و مدارک و شهود به طور معمول شده است هنجار نه در دادگاه ها که می تواند برای ماه ها یا سال ها با توجه به چند تن از کارشناسان.

هر دو Lightfoot Franklin & White, LLC شریک جک Sharman و شپرد Mullin LLP شریک Jonathan مایر گفت: دادگاه خودداری از داوری دعوا بین کنگره و کاخ سفید است.

Sharman سابق مشاور به کمیته خدمات مالی مجلس در Whitewater بررسی استدلال کرد: “اجرایی سازمان بوده و مقاوم در برابر کنگره احضاریه پس از زمان بسیار قدیم است.”

رئیس جمهور امتناع مطابق با احضاریه در یک مفهوم کلی ممکن است برخی از اثر Sharman گفت: همانطور که مقامات آژانس باید رئیس جمهور ایستاده میان آنها و کنگره است.

“یک سازمان رسمی است که تحت صلاحیت این دادگاه ها از گفتن این کمیته خدمات مالی مجلس است رفتن به بسیار نگران در مورد خدمات مالی کمیته احضاریه و من فکر می کنم به عنوان یک موضوع عملی وجود دارد می تواند برخی از اثر اگر رئیس جمهور خود دخالت بین رسمی و یا حتی یک سازمان سر” Sharman گفت.

مایر که در خدمت به عنوان مشاور عمومی در وزارت امنیت داخلی در دولت اوباما و قوه قضائیه کمیته مشاوره قبل از آن استدلال دادگاه در نهایت ممکن است قانون در مجلس به نفع اما تهمت خریداری شده خود را در زمان.

“این قانون به نظر می رسد در کنگره را کنار اما آنچه که دولت موفق شده است در حال انجام است و به تأخیر انداختن شهادت و تولید اسناد تا استیضاح است” مایر گفت.

رود آیلند دموکرات ایالت شلدون وایتهاوس مشابه گفت که او شک precedential قدرت خاص این استیضاح اقدام.

“من فکر می کنم این خاص استیضاح مملو از سیاست و نفوذ و فشار است که در طول زمان تغییر” وایتهاوس گفت. “به وضوح سایه از پوسته پوسته شدن و ایران هنوز هم امد و شد زیاد مجلسی به عنوان نمونه اخیر از آنچه اتفاق می افتد به مشاغل سیاسی از مردم که عبور از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مایر گفت: استیضاح و دیگر حکم دعوا را عمدتا خریداری مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان طراحی از درگیری بیش از استیضاح و نظارت. کنگره نظارت می کند بیشتر به او گفت: باید دولت آینده را همان استراتژی است.

“کنگره خواهد با استفاده از صرف تهدید از یک حکم به عنوان اهرم به یک آژانس به همکاری” مایر گفت. “این دولت تمایل به فقط پتو چشم پوشی از آنها را گرفته است دور یک مقدار زیادی از قدرت است که کنگره بود.”

عینک از استیضاح ممکن است کمک به خانه مورد برای مشاور سابق کاخ سفید همین McGahn شهادت و موارد دیگر برای مدیریت سوابق Whitehouse گفت.

که او توضیح داده است زیرا رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور که ریاست آن بر استیضاح دادگاه و دیوان عالی کشور در نهایت ممکن است تصمیم می گیرید اعتبار کنگره احضاریه.

“اگر وجود دارد هر گونه خوب است که از این هرزگی یک اقدام آن است که رئیس دادگستری رابرتز تا به حال به تماشای این استدلال که ساخته شده” وایتهاوس گفت. “به طوری که هنگامی که در این مورد به او می آید من فکر می کنم او ممکن است بهتر عملی حس چگونه این استدلال ایستاده و معنی آنها.”

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de