می تواند جو بایدن را افزایش ایرلندی آمریکایی موزه ؟

حداقل یک جفت چشم ایرلندی است که لبخند زدن در این روز سنت پاتریک به عنوان یک نتیجه از جو بایدن افزایش ناگهانی در ریاست جمهوری قرعه کشی. معاون سابق رئیس جمهور میراث ایرلندی می تواند کمک به احیای علاقه به یک ایرلندی موزه آمریکایی در واشنگتن گفت: Carl Shanahan کانکتیکات تاجر است که ترویج این پروژه برای سال.

“ما شده اند به عنوان فعال ما قبل از” گفت: Shanahan که برای اولین بار پیشنهاد یک موزه در سال 2008 اما دیدم تلاش برای جمع آوری اعانه خشک در طول بحران مالی که در سال. “اما ما باید بایدن در حال اجرا در حال حاضر. او آورده بود ایرلندی.”

اگر انتخاب های 77 ساله بایدن ترین خواهد بود ایرلندی رئیس جمهور پس از جان اف کندی که پدربزرگ و مادربزرگ از ایرلند مهاجرت کرد در 1800s و رونالد ریگان که تا به حال ایرلندی اجداد و همچنین بازی معروف فوتبال ستاره جورج شهرستان از مبارزه ایرلندی نوتردام در سال 1940 فیلم Knute Rockne, All American.”

بایدن اغلب مراجع ایرلندی خود ریشه در سخنرانی ها و گهگاه به نقل از یک ایرلندی, شاعر, Seamus Heaney. خود شعر در آیووا فروم در ماه دسامبر — “من ممکن است ایرلندی اما من نه احمق” — می تواند بایدن به یک نزاع و جدال در بسیاری از میخانه ایرلندی.

اما حتی اگر بایدن بودند را به نفع خود و کاخ سفید نقاشی شده, کلی, سبز, جاده به یک ایرلندی آمریکایی موزه در واشنگتن خواهد بود طولانی و پیچ در پیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im