Côte-St-Luc شهردار می خواهد به قرنطینه شهر خود پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض در کنیسه محل اقامت

مونترال در بخش بهداشت و درمان است retracing مراحل از یک بیمار در یک مرکز کمک زندگی می کنند و کنیسه اعضای که تست مثبت برای COVID-19.

شهر Côte-St-Luc است اصرار برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت برای مجوز به قرنطینه کل شهرداری پس از گزارش دو نقطه قرار گرفتن در معرض COVID-19 در میان ساکنان — برای اولین بار در زندگی کمک و اقامت دوم در یک کنیسه.

“ما در حال درخواست نخست وزیر ایتالیایی, توالت را مرحله به نظر quarantining کل شهر” Côte-St-Luc شهردار Mitchell Brownstein گفت: Montreal Gazette در روز جمعه.

“در حال حاضر ما می دانیم که صدها و صدها نفر از افرادی که در تماس با کسانی که تشخیص داده شده اند و ما نمی خواهیم این افراد را در ملاء عام.

“آنها نیاز به تماس با Santé publique,” Brownstein اضافه شده است. “بنابراین ما در حال تسهیل دسترسی به لیست مهمان از یک عروسی, افرادی که اعضای جماعت بث خبد و حصول اطمینان از (مقامات) باید همه چیز را برای رسیدن به تمام افرادی که باید در قرنطینه اگر چه ما در حال ارائه مشاوره به همه در خانه بمانند.”

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر کبک ارشد بهداشت عمومی افسر پیشنهاد کرد که یک قرنطینه برای Côte-St-Luc شد زودرس در حال حاضر.

در روز سه شنبه, Côte-St-Luc اعلام وضعیت اضطراری ورزش قدرت خود را تحت حفاظت مدنی عمل می کنند. این عمل اجازه می دهد تا یک شهرداری را به “اقدام فوری (که) مورد نیاز است برای محافظت از سلامت و یا تمامیت جسمی.”

میچل گفت: Côte-St-Luc قصد دارد به منظور بسته شدن تمام فروشگاه ها به جز داروخانه ها و کسانی که فروش مواد غذایی.

یک عضو جماعت بث خبد اشاره کرد در Facebook که کنیسه برگزار شد یک عروسی در هفته گذشته با وجود ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر توسط ایتالیایی, توالت.

سارا راسکین از خاخام مندل راسکین از جماعت بث خبد تایید به Montreal Gazette که یک عروسی برگزار شد و در روز 12 مارس در کنیسه بود اما مرتب از طریق یک وراج. در آن تاریخ, ایتالیایی, توالت اعلام کرد ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

“این کاملا یک عروسی واقعا” راسکین گفت: اگر چه او نمی تواند ارائه تعداد دقیق. “این برای خارج از شهر و مردم است.”

راسکین اشاره کرد که کنیسه آگاه است تنها یک مورد از یک congregant تست مثبت برای COVID-19 خلاف بیانیه Côte-St-Luc.

روز جمعه صبح کاوندیش مرکز ارسال شده توجه کنید در درهای خود را ارائه مشاوره به مردم است که غرب پایان, مرکز خرید “بوده است تعطیل شد.”

هنوز هم مردم “می توانید دسترسی به غلظت IGA Pharmaprix و بانک نوا اسکوشیا از خود را در مقابل ورودی. شما می توانید دسترسی به CLSC از درهای عقب پارکینگ.”

لیلیان Horowitz 94-ساله ساکن لو داود پادشاه گفت: او را در میان بیش از 100 ساکنان که در انزوا از دوشنبه.

“وعده های غذایی ما به ارمغان آورد تا” هوروویتس در مصاحبه ای گفت:. “من از دیدن کسی و من احساس خوب. من آن را یک لحظه در یک زمان. من نمی خواهم به وحشت.”

هوروویتس ستایش کارکنان در Le داود پادشاه گفت: “همه چیز را فقط در انجام کارآمد شیوه ای سریع. من بسیار تحت تاثیر قرار با آنها چگونه درمان آن است. اتاق ناهار خوری بسته شد حق دور پس هیچ کس نباید mingling با کسی که یک ایده خوب است.”

گلن J. Nashen یک سخنگوی مرکز بهداشت غرب مقام مسئول یهودی طور کلی کاهش یافته است به نظر در Côte-St-Luc فرد تحت درمان در Côte-des-Makalu بیمارستان گفت از طریق ایمیل است که “من هیچ اطلاعات خاص هر بیمار است.”

در اواخر بعد از ظهر جلسه توجیهی در روز پنج شنبه مونترال ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر mylène را Drouin اذعان کوچک که شیوع COVID-19 شد در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر شهرستان. اما Drouin متوقف کوتاه تایید که وجود دارد گسترده است و انتقال از رمان coronavirus.

عمومی وزارت بهداشت بود برای برگزاری یک کنفرانس خبری در روز جمعه در 3 p. m. برای ایجاد یک اطلاعیه در مورد پناهگاه بی خانمان در شهر و به روز رسانی در COVID-19 وضعیت.

یک منبع گفت: Montreal Gazette که از روز پنج شنبه “وضعیت تکامل یافته زیادی” در این شهرستان است.

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 20. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im