Côte-St-Luc دارای بالاترین COVID-19 رای در استان اما کمی راهنمایی

محتوای مقاله

در جلسه روز شنبه, برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: مقامات بهداشتی بوده و در تماس با جوامع شده اند که بیشتر تحت تاثیر COVID-19.

“بنابراین ما سعی موردی که وجود دارد شرایط را Côte-St-Luc, می شود آن را Boisbriand, به مداخله و در جای خود قرار داده و همه اقدامات از حمایت در جامعه است. تا حالا این کار بسیار خوبی است.”

اما Côte-St-Luc شهردار Mitchell Brownstein یک نظر متفاوت است. هر چند در شهر خود دارای بیشترین موارد سرانه در کبک — 107 در جمعیت 34,000 — او گفت: او هنوز به دریافت دستورات ویژه از مقامات بهداشتی.

“هیچ کس نمی شده است با ما در تماس باشید و در عین حال” او گفت:. “اما زمانی که آنها انجام این کار خوب خواهد بود چرا که این چیزی است که ما شده ایم برای درخواست از مارس 17, زمانی که ما اعلام وضعیت اضطراری است.”

Brownstein گفت: شهرستان درخواست شده است برای راهنمایی از کبک وزارت بهداشت و مقامات بهداشت عمومی پس قبل از آنها تا به حال یک مورد به دلیل جمعیت پیشگویی آنها سخت ضربه خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>