Côte-des-Makalu–Notre-Dame-de-فضل اکثر تایید COVID-19 موارد

محتوای مقاله

مونترال قصبه با بیشترین تایید موارد COVID-19 است Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل با 161 موارد در حالی که شهر Côte-St-Luc است که به شدت تحت تاثیر منطقه در تراکم با 107 موارد با توجه به داده های اخیر ارسال شده توسط مونترال بهداشت عمومی.

مونترال سلامت منطقه که در تراکم از مونترال دارای بیشترین تایید COVID-19 نفر در این استان در مجموع 1,612 با توجه به آخرین اطلاعات به روز شده در 6:30 بعد از ظهر روز یکشنبه. روز دوشنبه استانی مقامات بهداشت عمومی گفت: کبک در حال حاضر 3,430 موارد تایید شده.

تعداد زیادی از موارد در مونترال منطقه — 487 مورد نشده اند نسبت به خاص قصبه یا شهر و مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها اشاره کرد که تعداد واقعی موارد در جامعه است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از این اعداد نشان می دهد. مونترال بهداشت عمومی را منتشر کرده است نرخ که در آن مردم در حال گرفتن تست شده در هر جامعه که بیشتر پیچیده تلاش می گویند که در آن “نقاط داغ” برای کروناویروس جدید هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>