افزایش هزینه های بیش از $100B برای حفظ کشتی های نیروی دریایی با گرفتگی توالت و دیگر مسائل

برخی از سطح از اختلال در عملکرد مکانیکی هستند که انتظار می رود در هر سیستم پیچیده است. اما این گزارش گفت: نیروی دریایی اضافه شده به آن مشکلات با ساخت بیش از حد خوش بینانه پیش بینی برای مثال چقدر اتوماسیون می تواند جایگزین ملوانان.

بیشتر چه, نیروی دریایی اغلب به سادگی قادر به تجزیه و تحلیل سیستم های کلیدی مانند ویرجینیا کلاس بدنه پوشانده اند. و چندین سیاست ها و اسناد هدایت در نظر گرفته شده برای کمک به مقامات پیش بینی نیازهای نگهداری نمی شد کاملا نوشته شده و حسابرسان گفت.

کنگره در ضمن با وجود افزایش تاکید بر حمایت از هزینه ها و عواقب آن است که هنوز هم نگه داشتن به اندازه کافی نزدیک زبانه از جمله مشکلات این گزارش پیشنهاد شده است. بخشی از مشکل این است که نمایندگان مجلس در حال گرفتن اطلاعات ناقص در مورد این موضوع.

به اصطلاح Nunn-کوردی قانون برای مثال نیاز به پنتاگون گزارش هزینه رشد در کسب بودجه و اقدامات بنیادی آن است. اما هیچ مشابه گزارش و پاسخ موظف است برای بالونی حمایت از بودجه های حسابرسی گفت.

در این گزارش به کنگره در هزینه و عملکرد سلاح برنامه های شناخته شده به عنوان انتخاب کسب گزارش — اغلب انتقال علائم بالا برای تعمیر و نگهداری و قابلیت اطمینان حتی زمانی که سیستم های بحرانی در حال انجام هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de