Coronavirus: چه باز و بسته در غرب جزیره و خارج از جزیره

در اینجا لیستی از آنچه که در باز و بسته در مونترال غرب جزیره است.

سالانه هادسون سنت پاتریک رژه دیده می شود در اینجا در سال 2019 یکی از بسیاری از 2020 حوادث به تعویق افتاد برای بهداشت عمومی نگرانی در COVID-19 بیماری همه گیر. پیتر McCabe / MONTREAL GAZETTE

در یک پیشنهاد به سرعت گسترش رمان coronavirus کبک در این هفته لغو هر گردهمایی که جذب بیش از 250 نفر است. در اینجا لیستی از آنچه که در باز و بسته در مونترال غرب جزیره است.

باز

فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز هستند. اکثر فروشگاه های خرده فروشی باز هستند.

Société des alcools du Québec رسانه ها باز هستند اما چشیدن شراب در فروشگاه ها لغو شده اند.

حمل و نقل عمومی از جمله مترو سیستم اتوبوس و قطار رفت و آمد هستند و عامل به طور معمول هر چند با افزایش تمیز کردن.

سینما باز هستند.

بسته و یا لغو

Beaconsfield: امکانات شهری از جمله کتابخانه, تفریح و سرگرمی, مرکز صدمین سالگرد گیاه Linder ضمیمه و پارک های ییلاقی بسته شده است. تالار شهر و عمومی کارهای ساختمان باز باقی می ماند اما ساکنان خواست به آنها مراجعه بی ارزش.

خلیج D’Urfé: تمام وقایع عمومی مشاوره به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی و همچنین فعالیت در کتابخانه ها انبار کاه و فریتز جامعه مرکز.

Dollard-des-Ormeaux: مناطق آبزی مرکز, مرکز تناسب اندام, مرکز فرهنگی, جامعه, مرکز سالمندان Club), سالنهای پذیرایی و اتاق های کنفرانس و کتابخانه و پارک chalets تا اطلاع ثانوی بسته. خدمات شهری خواهد بود که توسط تلفن و آنلاین.

Dorval: از مارس 15 Dorval آبزی و ورزش پیچیده Sarto-Desnoyers جامعه مرکز ساری آبزی و جامعه مرکز Peter B. sup madness فرهنگی مرکز Dorval کتابخانه وست وود ورزشی مرکز Dorval عرصه و Dorval موزه تاریخ محلی بسته خواهد شد. تمام فعالیت ها در این ساختمان ها به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. خدمات شهری خواهد بود که توسط تلفن و آنلاین.

هادسون:این رژه سنت پاتریک به تعویق افتاده است.

Notre-Dame-de-l’Île Perrot: کتابخانه و تمام امکانات ورزشی در حال بسته مارس 14 و 15.

Saint-Lazare: کتابخانه بسته است. اعضای دعوت شده برای تمدید اسناد و مدارک خود را آنلاین و یا قرار داده و آنها را در افت شوت در کتابخانه. پارک کلبه های ییلاقی بسته به عنوان L’Ado’Zone. شهرداری متری این مرکز و ایستگاه آتش نشانی باز هستند تنها برای تحویل و با تعیین وقت قبلی. دسترسی به سالن شهر محدود است. ساکنان خواسته است به استفاده از ایمیل و یا تماس برای قرار ملاقات.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما باید Montreal Gazette خبرنگار اندی ریگا اختصاص دادن وقت خود را برای سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال او شنبه live وبلاگ حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de