Coronavirus: چه مونترال کسب و کار در حال انجام برای کمک به

یوگا شلوار جین بنیانگذاران اریک Wazana امیدوار است او در بر داشت یک راه برای نگه داشتن خود را از کارگران شاغل و کمک به این استان به بهداشت و درمان کارگران است.

یوگا شلوار جین بنیانگذار اریک Wazana می گوید کارخانه خود را به تغییر به تولید ماسک و لباس محافظ برای پزشکان و بیماران. دیو Sidaway / دیو Sidaway / روزنامه

مونترال-بر اساس یوگا شلوار جین است که در میان صدها نفر از شرکت صدمه زدن در طول زمان بحران بهداشت و درمان.

اما از بنیانگذاران و رئیس جمهور اریک Wazana امیدوار است او در بر داشت یک راه برای نگه داشتن خود را از کارگران شاغل و کمک به این استان بهداشت و درمان کارگران در همان زمان.

“ما متوجه لوازم پزشکی قرار بود که بنابراین ما فکر می کردند که شاید ما می تواند کمک و انجام برخی از خوب” Wazana گفت: در یک مصاحبه تلفنی از او Côte-St-Luc خانه که در آن او در انزوا.

یوگا شلوار جین محصولات تولید شده از یک کارخانه در St-Côme-Linière در Beauce منطقه است. و در روز دوشنبه خط مونتاژ معمولا پمپ کردن شلوار جین, کت و پیراهن تا به حال معطوف به تولید scrubs برای پزشکان و پرستاران و همچنین به عنوان بیمار روپوش و ماسک.

“ما خوش شانس است که ما کارخانه بزرگ است بنابراین ما شده اند قادر به فضای ما فضای کاری برای حفظ فاصله اجتماعی” او گفت:.

او توضیح داد که این شرکت عرضه خط اساسا متوقف شد و در چند هفته گذشته به عنوان خرده فروشی سفارشات را متوقف کرده اند و موجودی به انباشت اشیاء بدست آمده.

“ما لازم نیست که مقدار زیادی از گاز در خط ما را از اعتبار, اما ما به شما تا آنجا که ما می توانید انجام دهید به همان اندازه به عنوان ما می توانیم” Wazana گفت. “ما در حال رفتن به شروع به تولید نمونه های این هفته است.

“من به همه دوستان پزشک در هفته گذشته و در خواست آنها را به من خود را مالش بنابراین ما می توانید شکل و خارج چگونه به تولید محصولات مشابه).”

او اضافه کرد که او تا به حال نه یک درخواست خاص برای محصولات و در عین حال اما امیدوار است که قادر به ارائه آنها را برای کارکنان بهداشتی درمانی در صورت نیاز.

“تصور کنید اگر رختشویی منطقه از بيمارستان توقف کار ؟ اگر یک فرد در لباس های شسته شده امکانات آلوده خود را در لباس های شسته شده امکانات تعطیل است,” او گفت:.

Boucherville مبتنی بر JAMP داروسازی نیز انجام بخشی خود را. این شرکت که باعث می شود هیدروکسی کلروکین — دارو اغلب برای درمان مالاریا و آرتریت روماتوئید — اهدا خواهد شد یک میلیون دوز از این دارو به کانادا بيمارستان در امیدوار است که آنها می تواند کمک به کاهش علائم برای کسانی که رنج می برند از خفیف تا شدید اثرات COVID-19.

“از آنچه که ما در حال خواندن من فکر می کنم قدرت می شود که در بخش بهداشت و درمان در حال رفتن به استفاده از آن برای بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و در یک مرحله خاص از این بیماری گفت:” برونو Mäder یک سخنگوی JAMP گروه داروسازی.

این دارو به دست آورد غیر منتظره بد نامی در هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن مصوب شد که کشور را اداره غذا و دارو برای مبارزه با بیماری است. FDA بعد با صدور بیانیه ای که آن را به حال تصویب مواد مخدر است.

“برای مطمئن شوید که آن را هنوز هم تجربی استفاده برای COVID-19,” Mäder گفت. “ما نه گفتن مردم به استفاده از این دارو; ما نه ادعای آن را یک داروی معجزه. ما در حال انجام بخشی از ما و ما ارائه مواد مخدر است. ما اعتماد به قضاوت خوب و مراقبت از پزشکان و داروسازان به تصمیم می گیرید اگر آن چیزی که مناسب برای بیماران آنها را درمان.”

در LaSalle, Labatt کارخانه های لبنی است تغییر برخی از تولید خود را از آبجو به دست عفونی. دیگر Labatt امکانات در ونکوور ادمونتون و لندن نیز تولید ضد عفونی کننده.

چارلی Angelakos, Labatt را معاون حقوقی و امور شرکت ها توضیح داد که صاحب شرکت InBev در حال حاضر تولید ضد عفونی کننده در مکزیک و برزیل و دیگر کشورها است.

ساخته شده از 80 درصد الکل محتوای Labatt-مارک ضد عفونی کننده بطری فروخته نخواهد شد Angelakos گفت: اما با توجه به همه کارکنان است که ارائه و فروش آبجو. آن را نیز اهدا به بانک مواد غذایی کارگران در سراسر کشور و با توجه به آشپز و تحویل پرسنل رستوران را که از مواد غذایی به خانه.

Angelakos گفت: ضد عفونی کننده نیست بوی آبجو.

[email protected]

twitter.com/jasonmagder

facebook.com/jasonmagderjournalist

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im