Coronavirus: چه می آید بعدی ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

گفتگو با سابق نخست وزیر سوئد کارل بیلدت و سفیر Kurt Volker.

به عنوان جهان هنوز مبارزات با اثرات فوری از COVID-19 مهم است که به فکر می کنم از طریق دیگرمدت عواقب و چگونه آنها را به آدرس. برای به دست آوردن بینش در این دراز مدت مسائل RCW ویرایشگر-در-بزرگ و BGR ارشد بین المللی مشاور Kurt Volker صحبت با سابق نخست وزیر سوئد کارل بیلدت. زیر کلید گزیده ای از مکالمه خود را. تیاو کامل متن و یک تصویری از مکالمه خود است که در اینجا.

Kurt Volker: پس Carl شما شده اند نخست وزیر شما وزیر امور خارجه هستید یک مقام ارشد اروپایی دولتمرد. من فکر کردم این امر می تواند جالب برای افرادی که در این سمت اقیانوس اطلس برای به دست آوردن یک دیدگاه در آنچه که شما در حال دیدن.

چه آن را مانند در سوئد در حال حاضر ؟ برخی از مردم می گویند “سوئد انجام این گله ایمنی چیز و درست است چرا که آن را نگه داشته است اقتصاد رفتن.” دیگران گفته اند: “هیچ… آنها در حال رفتن به بالاتر مرگ و میر در حال حاضر, و آن را برای رفتن به بدتر است.” چگونه شما آن را ببینیدو چگونه می بینید سوئد در مقایسه با بقیه اروپا ؟

کارل بیلدت: از آن باقی مانده است دیده می شود ، ما نسبتا بسته اما نه به عنوان تعطیل به عنوان برخی از کشورهای دیگر. اقتصاد متوقف است. آن را به طور کامل یکپارچه اروپایی, نوردیک, اقتصاد جهانی است. بنابراین اگر وجود دارد یک وقفه در یک مکان وجود دارد و وقفه در همه جا.

یکs در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی ، تنها چیزی که شما می توانید اندازه گیری مرگ و میر است. ما به طور قابل توجهی بدتر از دیگر کشورهای اسکاندیناوی. ما به طور قابل توجهی بهتر از کشوری مثل بلژیک که واقعا بد است و همان اندازه تقریبا. ما به طور قابل توجهی بدتر از اتریش همان اندازه. بنابراین منt دشوار است به منظور جلب هر نوع نتیجه گیری.

Kurt Volker: شما صحبت شد کمی پیش در مورد راه اندازی مجدد ماشین ولوو, تولید, اما هیچ کس به خرید اتومبیلو در حال حاضر وجود دارد سه ماهسهام. Wمرغ شما را در راه اندازی مجدد اقتصاد, چه چالش ها و فکر می کنید چه کار خواهد کرد ؟
 
کارل بیلدت: وجود یک چالش از نظر تولید صنعتی که مرتب سازی بر اساس. خودرو صنعت بزرگ در اروپا به ویژه در آلمان و سوئد و برخی از کشورهای اروپایی مرکزی. هوافضا یکی دیگر از بخش. ما می توانید راه اندازی مجدد و تولید و اما در جایی که تقاضا ؟ که در حال رفتن برای خرید ماشین ؟ که در حال رفتن به خرید هواپیما ؟ تیوی رکود اقتصادی را شاید بود طولانی تر از اکثر مردم فرض کنیم.

Kurt Volker: دارد one منطقه که در آن سوئد و آلمان نمونه های خوبی هستند: آنها نگه داشته ام مردم در payman. دولت پرداخت یارانه کسب و کار و کسب و کار در حال پرداخت به مردم است. ما سعی به انجام همان چیزی که از طریق اداره کسب و کار کوچک وام است که می گوید اگر آنها در حال استفاده می شود به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد, اما آن را تا به حال همان اثر. ادعای بیکاری باید سنبلهd در تو.S. – بیش از 20 میلیون نفر — در حالی که در آلمان, آنها هنوز هم با استناد به 5 درصد بیکاری است.

Kurt Volker: Major بحران مانند این اغلب تقویت و سرعت بخشیدن به از قبل موجود روند. بنابراین اگر ما شد و در حال حاضر به سمت ناسیونالیسم پوپولیسم بیشتر مهاجرت کنترل بیشتر قهرمانان ملی در صنعت بیشتر تجارت جنگ خواهد شد این now شتاب?

کارل بیلدت: من با آن موافقم. من فکر می کنم که جایی که ما می رویم کوتاه مدت. اما امید من این است که زمانی که مردم شروع به نگاه عواقب آنها را گام به عقب. We یک ویروس است که جهانی است. ما نمی توانیم در مبارزه با چالش های جهانی اگر ما جهانی پاسخ

Kurt Volker: چین برای رفتن به بخشی از جهانی راه حل ؟ شما باید یک وضعیت امروز که در چین مسدود کردن افراد از انجام تحقیقات در مورد کوروناویروس و چگونه از آن آغاز شده است.

کارل بیلدت: چین خواهد بود به عنوان بخشی از یک راه حل جهانی, b,ut آن اعتبار شده است دندانه دار. ما درمان آن با بیشتر سوء ظن است. اما این دومین اقتصاد بزرگ در جهان است. You نمی تواند آن را نادیده بگیرند.

Kurt Volker: من متفاوت غریزی واکنش از یک غربی دموکراتیک مطیع قانون طرز فکر در مقابل یک کنترل گرا و استبدادی و منطقه ایقدرت طرز فکر. هنگامی که ما از این و راه اندازی مجدد اقتصاد ماهستند و ما در آن زمان به نه داش-خط در جنوب دریای چین و ایران سلاح های هسته ای ،

کارل بیلدت: ما ممکن است به همه که شکی در آن نیست. و برخی از این درگیری ها و برخی دیگر از درگیری ممکن است تشدید در طول این رکود اقتصادی است.

Kurt Volker: منf شما دین Acheson نشستن در اطراف در سال 1946 و تفکر, “Wکلاه آیا ما در حال حاضر ؟ ” یکدوم و سپس آمدن با چیزهایی مانند برتون وودز منnstitutions, سازمان ملل و ناتو چه مراحلی باید ما توان طراحی در حال حاضر برای ساخت این حق پس از coronavirus جهان ؟

کارل بیلدت: خوب که نسبتا بلند پروازانه. شاید من تماس بگیرید بهداشت جهانی نشست. شاید من می خواهم نگاهی به بحث در مورد سازمان بهداشت جهانی است. ما به وضوح نیاز است که بدناما برای اصلاح آن است. که همچنین می تواند یک راه برای بازگرداندن برخی از عنصر multilateralism در یک زمان هنگامیn آن در معرض خطر است. می کند که مرتب کردن نه داش-خط but آن چیزی.

Kurt Volker: یکی از جالب ترین چیزی که اثر coronavirus فرآیند سیاسی است.

ما در حال رفتن را از طریق یک انتخابات ریاست جمهوری که به نظر می رسد منجمد چرا که هیچ کس می تواند با توجه به آن پرداخت. جو بایدن را قفل کرده است تا نامزدی اما این کنوانسیون که نامزد او نمی خواهد برای چهار ماه. Wکلاه اتفاق خواهد افتاد اگر این ویروس به موج دوم? مردم را به پای صندوقهای رای در فرد ؟ آیا شما با استفاده از ایمیل در آراء گسترده تر? این است که عادلانه است ؟ Do دادگاه در وزن?و در این میان رئیس جمهور تهمت است که در تلویزیون هر روز صحبت کردن در مورد این, و آن را تقویت کرده است محبوبیت خود را.
 
کارل بیلدت: آره این چیزی است که ما در حال دیدن در سراسر اروپا است. هر رهبر ما در اروپا, آیا چشمگیر و یا تا حدودی کمتر چشمگیر بوده است به دست آوردن قد و قامت. Oچرخ دنده جناحی انتخابات می رویم تا برای هر نخست وزیر و یا رئیس جمهور در چشم. وجود دارد یک تجمع در اطراف پرچم اثر است. اثر دیگری است که populists, این xenophobics, آنها در حال کاهش است.

Kurt Volker: آن را بیش از حد می گویند که این اقدامات است که مردم برای مبارزه با ویروس از اقداماتی که دولت می خواست را برای مبارزه با مهاجرت به هر حال ؟

کارل بیلدت: به خوبی می تواند در موارد خاص. اما now مردم درک کنند که وجود دارد تعداد زیادی از مسائل دیگر. و آنها کمتر اعتماد به نفس در کسانی که به طور خاص احزاب که صالح به رسیدگی به وضعیت بحران مانند این.

Kurt Volker: ما تا به حال بسیار پر ایالات متحده و اتحادیه اروپا ارتباط برای چند سال گذشته از جمله خطر یک جنگ تجاری. Wکلاه, توصیه شما به ایالات متحده و اتحادیه اروپا?
 
کارل بیلدت: خب اول به دانش من شده است وجود ندارد تنها در سطح بالا و یا ایالات متحده آمریکا کاخ سفید-بروکسل تماس در طول کل این بحران است. منndirectly در G-20 و G-7اما جدای از آن, اطلس dialogue غیر موجود است.

Kurt Volker: شده اند وجود دارد ناتو و وزرای خارجه و وزرای دفاع ناتو…

کارل بیلدت: درست است در چند جانبه تنظیمات که مرتب سازی بر اساس. اما تماس تلفنی بین کاخ سفید و لندن و برلین و پاریس اتفاق افتاده است. یا بروکسل. و این بسیار قابل توجه است.

ما بودند از ترس اختلافات تجاری شکستن. من نسبتا خاصی است که ما در حال رفتن به یک طوفان در اقیانوس اطلس این سال است. که به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد حداقل تا قبل از ماه نوامبر است. آنچه پس از ماه نوامبر است که بسیار پرمخاطره است.

Kurt Volker: یککشمکش روسیه: پوتین, البته در تلاش بود برای تمدید ماموریت او به 2036. آن را برای رفتن را از طریق, و احتمالا هنوز هم خواهد شد اما او را به تعویق انداخته است. Coronavirus تا به حال بزرگتر تاثیر در روسیه از علنا اذعان کرد. شما شنیدن حکایات که ذات الریه مرگ و میر راه اما نه coronavirus. هنوز you دیده نمی شود هر گونه تغییر در روسیه موقعیت در اوکراین یا گرجستان یا خاور میانه و ایران و غیره. پس از آن به نظر می رسد به عنوان هر چند روسیه است فقط گرفتن اما نمی خواهد واقعا تغییر دهید.
 
کارل بیلدت: آنها وارد شده به یک قیمت نفت به جنگ عربستان…

Kurt Volker: و آنها مجبور به عقب نشینی در آن

کارل بیلدت: آنها حمایت می کردن که یکی. و من فکر می کنم آنها را مشکل در کرملین در تلاش برای توضیح دهید که این یک افزایش بزرگ برای آنها است. آن از دست دادن آنها. آن را از دست دادن برای همه درگیر است اما در درجه اول برای روسیه است. این تلاش او برای تغییر قانون اساسی معکوس کمی. Oچرخ دنده جناحی انتخابات هستند 50/50 – نسبتا تقسیم می شود. که به طور قابل توجهی کمتر حمایت از او می توانست تصور می کردند. پوتین نیز شده است نسبتا غایب در طول این بحران خاص delegating به سوبیانین در مسکو و برخی از دیگران است. بنابراین کرملین را احساس نمی کند که هست.

Kurt Volker: چه چیزی شما فکر می کنم که رفتن با او بودن کمتر قابل مشاهده?

کارل بیلدت: این ممکن است که او در می یابد آن را مناسب برای محول کردن مسئولیت به مقامات منطقه ای. مشکل این است که در مسکو نه لزوما که در سیبری. بنابراین منطقه ای مسئولیت ممکن است حس را. ممکن است آن را نیز به پله های فرار از مسئولیت و دیدن آنچه که اتفاق می افتد. اما در سیاست خارجی نه خیلی زیاد اتفاق می افتد.

Kurt Volker: عطف به آفریقا و کشورهای در حال توسعه we خیلی دیده نشده شیوع کروناویروس و تاثیر وجود دارد. آیا شما فکر می کنم که آینده ؟ و یا آیا شما فکر می کنم که به دلیل جوان تر شدن جمعیت به دلیل آب و هوا, به این دلیل که کشورهای توسعه یافته به نحوی آسیب پذیر تر است که ما فقط آن را ممکن است وجود دارد ؟

کارل بیلدت: We ممکن است حتی آن را به زمانی که آن اتفاق می افتد. آنها نسبتا ابتدایی سیستم های بهداشتی در برخی از کشورها. منn اوگاندا آنها بیشتر اعضای دولت از آنها مراقبت های ویژه تخت در بیمارستان. اگر شما را به یک کشور مانند اتیوپی و یا نیجریه ما ممکن است یک چیز بزرگ اتفاق می افتد قبل از اینکه ما آن را تشخیص. مصر یک محل ارزد 100 میلیون نفر است. آنها گزارش شده است به تعداد کم اما آنها باید کاملا یک تعداد بالاسطح افرادی که ناپدید شده اند برای ذات الریه یا هر چیز دیگری. و این نشانه ای از, البته, است که آن را بسیار گسترده تر از آنچه آنها در حال آماده به اذعان.

Kurt Volker: یکی از چیزهایی که در آمریکا اخبار این روزها منشاء ویروس. وجود دارد به نظر می رسد هوش-جامعه نظریه tکلاه the virus ممکن است تحت تحقیق و پژوهش در ووهان در یک آزمایشگاه ویروس شناسی و سپس به نحوی به بیرون درز به جمعیت عمومی است. آیا شما هر گونه دیدی نسبت به هر یک از این ؟
 
کارل بیلدت: هیچ کدام. کارشناسان که من خوانده ام می گویند که آنچه آنها را از جزئیات این ویروس نیست نگاه مانند آن است.

Kurt Volker: وجود دارد دو چیز متفاوت است. یکی این است که آیا این ویروس طراحی شده بود. همه چیز را من دیده ام می گویندs آن مننیست مهندسی virus. این یک ویروس است. یک سوال متفاوت است whether آن را به طور طبیعی معرفی به مردم و یا اینکه آیا آن را به نحوی در یک آزمایشگاه تحقیق شود. که بسیار سخت است می دانم. این واقعیت که چین بستن است در تحقیقات به ریشه است که باعث این گمانه زنی در مورد آنچه که ممکن است.
 
کارل بیلدت: Tشلنگ چیزهایی هستند که برای پاک کردن یک راه یا دیگری.
 
Kurt Volker: از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما بازگشت به داشتن واقعا پویا و متصل اقتصاد جهانی است. اما من هم نمی بینم که وجود دارد هر راه دیگری بروید. ما فقط باید به بیمار و مداوم در مورد آن. کارل از شما متشکرم!

Kurt Volker شد سفیر آمریکا در ناتو در 2008-2009 و آمریکا و نماینده ویژه به اوکراین مذاکرات در 2017-2019. او سردبیر-در-زیادی در روشن و co-صندلی BGR گروه مشورتی هیئت مدیره که در آن او کمک می کند تا BGR مشتریان توسعه و اجرای استراتژی برای رسیدن به, کلید موفقیت در بازارهای خارجی و به حرکت های پیچیده کسب و کار, دولت, اتاق فکر رسانه و سیاست عمومی محیط زیست در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im