Coronavirus را تهدید می کند پایگاه نظامی آمریکا عملیات خود را در اروپا به طور کلی می گوید

گسترش coronavirus در اروپا مؤثر بر عملیات و خدمات در برخی از پایگاه های نظامی ایالات متحده در ایتالیا و اقدامات احتیاطی می تواند به زودی گسترش به هزاران نفر از پرسنل مستقر در آلمان به طور کلی مسئول نظامی فعالیت در آن قاره گفت: از سناتوران روز سه شنبه.

[سناتورهای: مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus درخواست فقط پرداخت]

نیروی هوایی ژنرال Tod D. Wolters که منجر به ایالات متحده اروپایی فرماندهی گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا که یک “مقدار عادلانه” از نظامی 35,000 سربازان در ایتالیا اقامت خانه برای جلوگیری از ویروس. این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در چین و سازمان بهداشت جهانی در ماه ژانویه گفت: وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

وجود دارد تقریبا 300 تایید coronavirus موارد در ایتالیا که در آن هفت نفر کشته شده اند از این بیماری است. شیوع این بیماری در ایتالیا تا کنون بوده است شايع در منطقه لومباردی در این کشور غربی است. اما نیز وجود دارد که موارد تایید شده در ونتو این منطقه شمال شرقی است که به ارتش ایالات متحده پادگان ایتالیا در شهر ویچنزا و نزدیک به Aviano Air Force base.

Wolters گفت پانل که ایالات متحده و اعضای خانواده خود را در حال ممنوع از سفر به مناطق آسیب دیده. علاوه بر این, Wolters تایید کرد که مدارس و مراکز ورزشی و کلیساهای کوچک و دیگر مکان جلسه در ویچنزا نصب و راه اندازی بسته هستند تا هرچه زودتر معرفی. وجود دارد احتمال 50 درصد است که این مناطق باقی خواهد ماند بسته فراتر از اواسط هفته, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de