Coronavirus محرک مذاکرات کشیدن در میان عدم اعتماد در آخرین لحظه قطع یو پی اس

اریک Ueland کاخ سفید رئیس لابی در کنگره اختلاف وجود دارد که می تواند هر گونه کمک برای multiemployer برنامه های بازنشستگی مانند عمده teamsters اتحادیه طرح است که باید به دنبال کمک های مالی به شناور باقی می ماند. “ما توافق کرده اند و نه ما موافق به multiemployer طرح بازنشستگی زبان در این بسته” او گفت:.

پلوسی همچنین هشدار دموکرات ها در مورد امکان توافق “سم قرص” برداشت تا در اواخر مرحله مذاکرات و به گفته یک منبع در تماس که خواست نامش فاش نشود به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی بحث است.

با اینحال پلوسی تبلیغ چندین دموکراتیک اولویت های اندازه گیری از جمله 150 میلیارد دلار در مستقیم برای کمک به دولت های ایالتی و محلی رنج تند قطره در مالیات رسید. “آنها می خواهند بی نهایت. بچه ها ما می خواهیم صفر است. اضافه کردن آن را با هم و تقسیم بر دو” ارشد تهمت رسمی دولت که نیست مجاز به صحبت می کنند برای ثبت گفت شنبه.

پلوسی گفت: مذاکره کنندگان به توافق $130 میلیارد برای بیمارستان ها رو تیز ضرر و زیان از لغو اعمال جراحی الکتیو و خروش در بيماران تحت درمان جدید برای بیماری که به تایید ایالات متحده موارد در حال حاضر در صدر 50,000, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

پلوسی همچنین با تمجید از شمول پنج عضو هیئت مدیره منصوب شده توسط رهبران کنگره برای نظارت بر 500 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری اجرا شده توسط وزارت خزانه داری با فدرال رزرو. که برنامه را به من قرض بدهید به طور خاص برای شرکت های هواپیمایی, اما همچنین شرکت با اتصال به امنیت ملی و همچنین دیگر شرکت های واجد شرایط دولت ها و شهرداری ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im