Coronavirus: شروع تفنگ برای بایدن-مغلوب ساختن پیشی جستن بحث?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن عینک خاکستری pinstripe کت و شلوار کامل با یک پرچم آمریکا پین برگردان تکمیل یک کراوات قرمز مزین با الاغ طلسم از حزب دموکرات است. او 30 دقیقه دیر است. حریف خود را که او به سادگی به نام “تهمت” در اولین مرجع نبود حتی به روی صحنه است.

پس از تاخیر به دلیل مشکلات فنی سابق معاون رئیس جمهور در آغاز سخنان خود و آن را بلافاصله روشن است که سخنرانی او را به معنای مستقیم عمل متقابل به رئیس جمهور. این یک بحث سیاسی است. موضوع: Coronavirus.

“هیچ رئیس جمهور قول می دهم برای جلوگیری از شیوع آینده” بایدن گفت: در ویلمینگتون دلم., 24 ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام جهانی همه گیر. “اما من به شما قول می دهم این است: زمانی که من رئیس جمهور ما بهتر خواهد بود آماده پاسخگویی بهتر و بازیابی بهتر است. ما منجر خواهد شد توسط علم است.”

رئیس جمهور تهمت تحویل آدرس خود از پشت مصمم میز شب قبل و دولت او شده است مسابقه ای برای جلوگیری و یا کاهش این ویروس برای هفته ها. در حالی که دموکرات ها شده اند انتقاد کاخ سفید از آغاز بازجویی مقامات در جنبه های فنی از پاسخ خود به این بیماری همه گیر بایدن اولین نامزد برای پخش کردن, در یک کنفرانس مطبوعاتی چشم انداز خود را از چگونه یک رئیس جمهور باید برای پاسخ به یک بهداشت جهانی بحران.

به عنوان بایدن صحبت کرد مرکز کنترل بیماری گزارش شده 1,215 داخلی مورد از این ویروس و 36 مرگ و میر. و از حالا تا نوامبر coronavirus را نمایندگی سیاسی والیبال. بایدن شروع با یک تماس به اسلحه همه دست در عرشه پاسخ به این ویروس و او مطمئن رای گیری عمومی که “آمریکایی ها باید از این ظرفیت برای پاسخگویی به این لحظه است.” در طول این مبارزه او پیش بینی کرد که “ما با هم خواهد آمد به عنوان یک ملت است.”

پس از آن آمد haymakers هر هدف مستقیما در حریف او امیدوار است که برای دیدار در ماه نوامبر.

Coronavirus ارائه اقتصادی و بهداشت عمومی از چالش های است که بایدن استدلال کرده اند “گذاشته لخت شدید کاستی های دولت فعلی است.” همه چیز در حال بدتر شدن و ترس رو به رشد او اصرار داشت “توسط فراگیر عدم اعتماد به رئیس جمهور این سوخت توسط خود خصمانه رابطه با حقیقت است.”

دموکراتیک حزب سوسیالیست منتشر شد آنچه به گفته وی “به عنوان یک نقشه راه” نه برای آنچه که می تواند انجام شود اگر او انتخاب شد اما برای آنچه که باید انجام شود در حال حاضر. او گفت که آن را می توان در مبارزات انتخاباتی خود سایت JoeBiden.Com و او اضافه کرد که “رئیس جمهور تهمت خوش آمدید به اتخاذ آن امروز است.” همچنین در سایت: لینک کلیک کنید برای کمک به مبارزات انتخاباتی.

بایدن طرح شامل یک تعداد خاص پزشکی اقدامات است. او وعده داده ملی پاسخ دهند که تست رایگان و به طور گسترده ای در دسترس است. او متعهد به ایجاد حداقل 10 موبایل و درایو-از طریق امکانات در هر دولت است. او را سفارش FEMA به کار دست در دست با مقامات محلی برای ساخت موقت بیمارستان.

بایدن را به طور همزمان جلو و تعدادی از اهرم اقتصادی از جمله دائم و اضطراری برنامه ای برای پرداخت ترک برای کسانی که بیش از حد بیمار به کار می کنند. او همچنین پیشنهاد ایجاد یک دولت محلی و فاجعه صندوق برای ایجاد بیشتر دائمی پزشکی زیرساخت ها است.

بایدن اصرار داشت که داخلی پاسخ کافی نبود که ایالات متحده باید در مبارزه با بیماری همه گیر در سراسر جهان است. “ما به” او اعلام کرد: “مقابله با کروناویروس در همه جا.”

همه از این است که یک تغییر است.

لحظات بحران در واشنگتن شد و پس از وحدت حوادث – حداقل تا زمانی که گرد و غبار حل و فصل. وجود دارد همیشه استثنا برای این قانون ، در مغلوب ساختن پیشی جستن-دوران, اما استثنا است بسیار تبدیل شدن به قانون است.

اما صحبت از دفتر بیضی تهمت سعی کردم به اعتصاب محزون تن jettisoning خود braggadocio به چوب به اسکریپت. اظهارات خود را هنوز هم بدون توضیح شامل تعدادی از misstatements و به نظر می رسید به ایجاد سردرگمی بیشتر از آن حل شد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او سازماندهی 30 روز ممنوعیت سفر به اروپا است. دولت او اشاره کرد پس از این واقعیت است که این توقف تنها اعمال شده به اتباع خارجی نه شهروندان ایالات متحده دارندگان کارت سبز و یا خانواده های شهروندان ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی نیز که ممنوعیت اعمال شده به تجارت اروپا. دوباره دولت او روشن ساخته است که این توقف فقط اعمال افراد نه کالا و خدمات است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که صنعت بیمه خواهد “چشم پوشیدن از همه شرکت پرداخت برای coronavirus درمان است.” صنعت سخنگویان درهم روشن است که شرکت های بیمه را تنها صرف پرداخت برای تست.

با اینحال, این تغییر برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او در تلاش برای آرام کردن ترس ملت و قرار دادن ترمز در careening بازار سهام در یک لحظه از وحشت. زندگی روزمره است که به سرعت تبدیل به آسیب دیده. ملت حرفه ای بسکتبال, هاکی و بیس بال لیگ را لغو و یا به تعویق افتاد فصل خود را. بازیگر تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون اعلام کرد آنها باید قرارداد ویروس. مدارس از قبل از مهد کودک تا دانشگاه های آیوی لیگ در حال بسته شدن هستند. Misstatements کنار رئیس جمهور انجام بهترین خود را برای اطمینان دادن به مردم در یادآوری زنگ.

بایدن به رئیس جمهور نه سه ماهه. او می گوید که رئیس جمهور کاشته سردرگمی با اظهارات او در حالی که قربانی کشورهای دیگر و قرار دادن یک گلگون چهره در یک فراری بیماری همه گیر.

بایدن نیست اما مرجع تجربه خود در برخورد با یک بیماری همه گیر — از شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009.

بیش از یک سال است که H1N1 فشار مبتلا 60.8 میلیون نفر 274,304 از آنها در بیمارستان بستری شدند-با 12,469 مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده به تنهایی با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در آن گیر بایدن سرزنش شد برای ایجاد یک وحشت عمومی و باعث بازار سهام اسلاید با misstatements که حتی برخی از دموکرات ها به عنوان تاسف ترس. کاخ سفید تحت فشار به صدور یک عذرخواهی و مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گفت: “بیماری های عفونی کارشناسان نگران هستند که بایدن نظرات می تواند اشتباه و زنگ ،

بایدن همچنین در زمان موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه برای محدود کردن سفر از چین که در آن ویروس نشات گرفته متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از همان نوع ترس و استدلال “این است که زمان برای هیستری و بیگانه ستیزی — بیگانه ستیزی هیستریک.”

به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تهمت تصمیم به تعطیل کردن سفر از چین خریداری آمریکا زمان بیشتری برای رسیدگی به این ویروس و به احتمال زیاد زندگی را نجات داد.

معاون سابق رئیس جمهور را متهم به تهمت underfunding سازمان های دولتی و به طور معمول توهین به علم است. او تکرار استدلال مایکل بلومبرگ در کارولینای جنوبی – که مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید قطع کلیدی شورای امنیت ملی ارسال بهداشت جهانی امنیت و biodefense که رئیس جمهور اوباما تا به حال در محل قرار داده.

“ما در دولت ایجاد شده که برای بهتر پاسخ دادن به آینده بهداشت جهانی تهدیدات پس از بحران ابولا در سال 2014 می شود.” “آن طراحی شده بود دقیقا این سناریو.”

“رئیس جمهور تهمت و حذف دفتر, دو سال پیش,” او اضافه شده است.

چند رسانه ها تایید کرده اند بخشی از ادعای پیدا کردن که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون حل این دفتر در سال 2018 به عنوان بخشی از یک سازماندهی مجدد. اما فقط به خاطر موقعیت منجر حذف شد به این معنا نیست که هر کسی که بخشی از این تیم اخراج شد یا که همه از توابع متوقف شد Factcheck.org یافت می شود.

مقامات کاخ سفید را خسته نکنید برای پاسخ به بایدن. شاید جاست – از آنجا که این اولین غیر رسمی بحث از سال 2020 به طور کلی انتخابات — آنها به سمت چپ که کار به تهمت و مبارزه است.

“در دوران این امریکا باید رهبری و بایدن نشان داده است هیچ یک” کمپین ارتباطی مدیر تیم Murtaugh گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “رئیس جمهور تهمت عمل اولیه و قاطعانه و قرار است ایالات متحده در جای پای قوی تر از دیگر کشورها است. هر حرکت بوده و با هدف حفظ آمریکایی امن در حالی که جو بایدن به دنبال سرمایه گذاری سیاسی و استوک شهروندان ترس است.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de