Coronavirus: کوچک شیوع بیماری در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از مونترال خانواده

هیچ یک از شش مورد جدید در مونترال درگیر مردم از بازگشت از سفر خارج از کشور.

به عنوان مونترال گزارش داد که 28 مورد از COVID-19 روز پنج شنبه مقامات بهداشت عمومی تایید شد کوچک شیوع بیماری در برخی از خانواده ها — شوم نشانه آن است که coronavirus ممکن است در آستانه پخش یکسره در جامعه است.

برای اولین بار در مونترال عمومی وزارت بهداشت حاکی است که هیچ یک از شش مورد جدید در مونترال درگیر مردم از بازگشت از سفر خارج از کشور که تا روز پنجشنبه بود که هنجار. از 28 نفر یک نفر بهبود یافتند در حالی که دو نفر دیگر هنوز در بخش مراقبت های ویژه دکتر mylène را Drouin به خبرنگاران گفت: در اواخر بعد از ظهر جلسه.

“ما (خوشه) از موارد در اطراف همان مورد اعضای خانواده” Drouin توضیح داد. “بنابراین ما هنوز در شیوع یا کوچک مصالح از موارد.

“ما در مواردی که فرد در تماس با یک مورد دیگر و یا آنها را در یک محل که در آن ما می دانیم که وجود دارد قرار گرفتن در معرض. بنابراين در تمام موارد ما قادر به شناسایی یک منبع احتمالی.”


خریداران با پوشیدن ماسک پیاده روی توسط تخلیه قفسه در فروشگاه Maxi در Pointe-Claire در 13 مارس سال 2020 است.

John Mahoney / Montreal Gazette

هنوز Drouin هشدار داد “ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت جامعه انتقال به زودی و بیشتر است که ما انجام آزمایش غربالگری بیشتر ما خواهد بود قادر به تایید این نوع انتقال است.”

وزارت بهداشت و درمان است ردیابی بیش از 200 نفر برای اطمینان از آنها در قرنطینه روزانه و نظارت بر آنها را برای علائم تنفسی همراه با COVID-19. Drouin اعلام کرد که وزارت کشیدن سلامت کارگران از Pierre Elliott Trudeau فرودگاه بودند که آموزش همه بازگشت مسافران به خود منزوی.

از دوشنبه کسانی که کارگران آگاه بود بیش از 50 ، 000 مسافران در مورد اهمیت خود انزوا. کسانی که کارگران را reassigned برای نظارت بر موارد در جامعه است.

“من ارتش آماده است” Drouin گفت.

روز جمعه گروه را یک اطلاعیه در مورد پناهگاه بی خانمان در این شهر است.

مرتبط

شهردار مونترال گذرد پلانت تصریح کرد: پیام نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت, درخواست Quebecers برای جلوگیری از سفر به مناطق مختلف این استان به سرعت گسترش رمان coronavirus. پلانت به طور خاص توصیه می شود در برابر رفت و آمد از مونترال به کبک, مگر اینکه آن را کاملا ضروری است.

پلانت خواست مردم نیز جلوگیری از جمع آوری در خانه از عبادت است.

“هر چه اعتقادات مذهبی خود آن است که زمان را به هم” Plante گفت. “ما قطعا باید به دنبال قوانین است.”

Drouin به دادگاه تجدید نظر به افراد و خانواده ها به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. مقامات هنوز هم امیدوار آنها ممکن است در عین حال جلوگیری از گسترده جامعه انتقال اگر آنها به سرعت می تواند شامل تعدادی از شیوع بیماری.

در ضمن Ste-جاستین بیمارستان تایید شنبه که یکی از کارکنان بهداشتی که در تماس با بیماران اطفال و سایر کارکنان پزشکی آزمایش مثبت برای سارس-CoV2 ویروس. این بیمارستان دارای rsi که کارگر تماس با کارکنان و بیماران و افراد در حال حاضر در انزوا.

Ste-جاستین همچنین راه اندازی یک درایو-از طریق آزمایش درمانگاه توسط قرار ملاقات فقط برای سرعت بخشیدن به نمایش هر یک از فرزندان و یا پدر و مادر که ممکن است COVID-19.

به تاریخ Quebec انجام داده است بیش از 10,400 COVID-19 انجام شد. از این تعداد در این استان گزارش شده 121 تایید موارد از جمله مرگ سالمندان کبک ،

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 19 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de