Coronavirus: کسب و کار مخاطره آمیز برای دوچرخه تعمیرگاه در مونترال

محتوای مقاله

آن هم خطرناک به تعمیر دوچرخه.

“این ترسناک است به خصوص برای تیم من” گفت: Dominic Paquet صاحب بازیافت در چرخه de Maisonneuve بلوار. در N. D. G. “من نمی خواهم به مریض اما من به تنهایی زندگی می کنند. بسیاری از هم تیمی های آنها در زندگی پدر و مادر خود را. بنابراین بیشتر در معرض خطر برای تیم من بیش از من است. و این چیزی است که من به طور عمده می ترسم در مورد.

“ما در خط مقدم از آنجا که هر کس می خواهد خود را دوچرخه (تعمیر). ما در حال تلاش برای خیلی مراقب باشید اما این ترسناک است. کسی به ارمغان می آورد دوچرخه خود را در, پس از آن من دست زدن به دوچرخه و پس از آن من دست زدن به ابزار و سپس من دست زدن به تلفن. اگر کسی می رود به دفتر en gros آنها را انتخاب کنید آنچه که می خواهید و سپس شما فقط آن را اسکن. تماس با ما آنچه را که فرد صاحب و که آنها را لمس 30 ثانیه پیش. این واقعا سخت است و من بیت تاکید کرد.”

در اولین دوچرخه, تعمیر و فروشگاه نمی شد بخشی از فهرست خدمات ضروری دولت کبک تلقی باید مجاز به باز بماند در طول COVID-19 بحران و بنابراین همه آنها تا به حال در اواخر ماه مارس همراه با دیگر غیر ضروری کسب و کار. اما پس از برخی از شدید لابی از ولو کبک و دیگران, Quebec اضافه شده دوچرخه مغازه های ضروری-لیست خدمات در مارس 1 و فروشگاه های بسیاری از بازگشایی در ساعت و روز است که به دنبال. بسیاری از مردم در حال تبدیل شدن به دوچرخه سواری به عنوان یک جایگزین برای مصرف حمل و نقل عمومی داده می شود ترس از به طور بالقوه در معرض COVID-19 در اتوبوس و مترو سیستم.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im