دکتر Horacio اررودا داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اظهار داشت که “هیچ coronavirus در اینجا در کبک”

دکتر Horacio اررودا دیده می شود در یک فایل عکس mf coallier / Marie-France Coallier

کانادا و 11 مورد از coronavirus بیماری باعث عفونت تنفسی COVID-19 تشخیص داده شد در روز دوشنبه در بریتیش کلمبیا و موارد جدید در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی لرزاند سرمایه گذاران و فرستاده سهام غلت کبک مدیر بهداشت عمومی دکتر Horacio اررودا داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اظهار داشت که “هیچ coronavirus در اینجا در کبک” و خطر ابتلا به Quebecers پایین باقی مانده است.

او تکرار مشاوره او داده شده قبلا. “اگر شما یک بیماری تنفسی, مطمئن شوید که شما نمی آلوده دیگران است. سرفه به خم کردن بازو با استفاده از بافت ها یا دستمال و شستن دست های خود را بسیار اغلب.”

اررودا همچنین خطاب مورد یک مسافر در 30s سفر از ایران که پرواز به مونترال در فوریه. 14 از استانبول در مسیر به ونکوور. هوایی کانادا آموخته Feb. 22 از بریتیش کلمبیا مقامات بهداشتی است که زن پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او ششم بود مورد تشخيص داده شده در استان است. روز دوشنبه presumptive تشخیص است در یک مرد در 40s خود را که در تماس نزدیک است و از او با توجه به B. C. مرکز کنترل بیماری.

کبک مقامات بهداشت عمومی خواهد بود تماس با مسافران نشسته در سه ردیف زن اررودا گفت و آن دسته از مسافران خواهد بود داوطلبانه در انزوا تا 14 روز پس از تاریخ پرواز فرود آمد.

“این پیشگیرانه” او گفت:. “خطر تماس با این بیماری کم است.”

در پاسخ به خبرنگار پرس و جو در مورد اینکه آیا تماس با مسافران تنها نشسته نزدیک بود کافی اررودا پاسخ داد: “من فکر می کنم آن را کافی است.” او توضیح داد که بیماری های منتقل شده توسط قطرات کمتر مسری از گفتن آبله مرغان یا سرخک است. مسافر “بود و نه بسیار علامتی در پرواز” و حتی کسانی که مسافران نشسته سه ردیف در مقابل او و یا پشت او را در معرض خطر هستند ،

این آژانس بهداشت عمومی کانادا ارزیابی خطر بهداشت عمومی در ارتباط با COVID-19 به پایین برای کانادا.

از سوی دیگر این بیماری مؤثر است تعداد فزاینده ای از کشورها اررودا گفت و آن ممکن است لازم به اتخاذ اقدامات در نظر است.

ایتالیایی مقامات قطع کارناوال ونیز در روز یکشنبه به عنوان مثال سعی کنید به کنترل در اروپا بدترین شیوع — هفت مرگ وجود داشته است گزارش دوشنبه — و قرنطينه هستند جایی در نزدیکی میلان و ونیز. ترکیه متوقف شد, پروازهای ورودی از ایران پس از ده ها تن از موارد گزارش شده است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی وجود دارد 79,407 موارد تایید شده بیماری در روز دوشنبه و 2,622 مرگ و میر گزارش شده تقریبا همه در چین است. خارج از چین وجود داشته است 2,069 موارد تایید شده در 29 کشور و 23 و میر گزارش شده است.

مرتبط

sschwartz@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im