Coronavirus پاسخ شامل 400 میلیون دلار در انتخابات کمک. آن را به اندازه کافی است ؟

“آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که [انتخابات مدیران] در حال رفتن به در به دنبال افزایش رای-توسط-mail احتمالا در هر حوزه قضایی در کشور گفت:” Hovland. “و با این افزایش و مراحل اضافی را به مطمئن شوید که رای گیری در محل رای نیز می تواند امن برای رای دهندگان … وجود دارد در حال رفتن به این اضافی هزینه های پیش بینی نشده.”

وندی وایزر ایالت مدیر Brennan Center for Justice دموکراسی در برنامه در دانشگاه نیویورک قانون مدرسه خبر داد و گفت: چند صد میلیون دلار از کنگره خواهد بود “محزون می خوانی ناکافی” برای پوشش هزینه های آن.

هارون Scherb مدیر امور قانونگذاری در علت شایع گفت: صبح روز چهارشنبه که 400 میلیون دلار بود “یک گام در مسیر درست اما متحده و محلات نیاز اضافی بودجه بحرانی برای آماده شدن برای این ماه نوامبر انتخابات برای اطمینان از تمام رای دهندگان می تواند رای خود را شمارش و صدای شنیده می شود.”

خیلی برنان مرکز 2 میلیارد دلار برآورد ناشی از گسترش رای گیری از طریق پست. که می تواند هزینه متحده به $1.4 میلیارد زیرا آنها نیاز به تجهیزات اضافی و منابع به چاپ برگه های رای, ایمیل آنها را به رای دهندگان و روند بازگشت برگه های رای. بسیاری از آن برآورد هزینه — بین 400 میلیون دلار به حدود 600 میلیون دلار — ناشی از پستی به تنهایی.

وجود دارد برخی از نشانه های اولیه است که رای دهندگان در حال حاضر امید بستن برای رای دادن از طریق پست. ویسکانسین کمیسیون انتخابات اعلام کرد که تا کنون آن را دریافت کرده است یک رکورد تعداد 554,000 absentee ballot برنامه پیش از آن در مارس 7 مقدماتی که شامل ریاست جمهوری اولیه یک دادگاه عالی ایالت نژاد و انتخابات محلی است. یک سخنگوی کمیسیون نمی تواند ارائه یک برآورد هزینه برای توزیع و پردازش غیابی به دلیل شهرداری های فردی پوشش هزینه های آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im