Coronavirus پاسخ تلاش های شیب دار به عنوان ایالات متحده برای اولین بار مرگ را تایید کرد

این مکمل تخصیص ارقام دلار در بازی علامت گذاری اندک گام از مذاکرات در اوایل هفته گذشته هنگامی که مذاکره محدوده بین 6 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار است. بزرگترین بخش در حال ظهور بسته خواهد رفتن به HHS با وزارت امور خارجه و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی نیز در خط بودجه جدید گفت: منابع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به طوری که آنها می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات آزادانه.

مذاکره کنندگان با هدف رسیدن به یک توافق نهایی تا پایان تعطیلات آخر هفته با برنامه های برای بسته واصل شود و در خانه هنگامی که اتاق gavels در دوشنبه شب رای. خانه را به احتمال زیاد رای در بسته های پنج شنبه.

بودجه بحث شد به عنوان اولین COVID-19 مربوط به مرگ گزارش شده در خاک ایالات متحده آمریکا, در شهرستان کینگ بشویید. دولت و مقامات شهرستان را تایید کرد.

بود که پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده چهار جدید تایید West Coast موارد جمعه شب. از کسانی که CDC گفت: سه مورد از موارد “جامعه گسترش” که در آن هیچ علت شناخته شده مانند مسافرت های بین المللی و یا قرار گرفتن در معرض مستقیم به شخص دیگری آلوده یافت شده است.

پنس گفت: او است که در برقراری ارتباط با فرمانداران از جمله واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات و یک بار به ریاست جمهوری شرکت کننده که متمایل خارج از مسابقه سال گذشته است. پنس گفت: مکمل بودجه بسته شامل بازپرداخت دولت به بهداشت عمومی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im