سالن پایتخت ایالات متحده — معمولا پرتکاپو با قانونگذاران و کارکنان مطبوعات و بازدید کنندگان — باقی خواهد ماند عمدتا خالی بیش از سه هفته بعد به عنوان مقامات بهداشت در ادامه به اصرار آمریکایی ها را به شخصی مراحل را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny D. Hoyer توصیه اعضای دوشنبه که آنها باید در انتظار به نام بازگشت به واشنگتن تا آوریل 20 در اولین. رهبران جمهوری خواه مجلس سنا نشان داده اند که آنها قصد بازگشت به واشنگتن تا مدتی بعد از عید زنگ تفریح.

و کنگره باقی خواهد ماند و بسته به بازدید کنندگان از طریق مه 1 سنا و مجلس sergeants-در-آغوش اعلام کرد در یک بیانیه مشترک دوشنبه. Sergeants-در-آغوش اولین بار به طور موقت ممنوع کردن دسترسی عمومی به کنگره به دلیل بحران بهداشت و درمان در مارس 12.

اعضای هیات credentialed مطبوعات و رسمی کسب و کار بازدید کنندگان هنوز هم دسترسی به کنگره و سنا و خانه و ساختمان های اداری.

“ما در حال بدست گرفتن موقت این عمل را از نگرانی برای سلامت و ایمنی کنگره کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان عمومی” sergeants-at-arms گفت: در یک بیانیه مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de