Coronavirus: کبک تلاش برای ‘کف دست زدن پایین منحنی به نظر می رسد به کار

محتوای مقاله

حتی با کبک گزارش بیش از نیمی از کانادا را تایید COVID-19 موارد نشانه هایی وجود دارد که تلاش برای “slap پایین منحنی” در اینجا مشغول به کار این استان را در بهداشت عمومی مدیر دکتر Horacio اررودا روز یکشنبه اعلام کردند.

در به روز رسانی روزانه در همه گیر پنج شنبه, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت و اررودا هر دو ابراز امداد که کبک موارد در حال رشد به عنوان سریع به عنوان برخی از سناریوهای پیش بینی کرده بود.

یکشنبه بعد از ظهر کبک بود گزارش 2,840 تایید موارد COVID-19 حدود 52 درصد از کانادا در مجموع 5,439. ایتالیایی, توالت برطرف شد به می گویند که هیچ مرگ و میر رخ داده بود از روز شنبه زمانی که 22 Quebecers تایید شد مرده از این بیماری است.

ایتالیایی, توالت اشاره کرد که 192 نفر در بیمارستان بستری هستند اما تاکید کرد که این استان از 6000 تخت آماده به جای COVID-19 موارد است.

اررودا گفت: اعداد پایین تر از او انتظار می رود آنها را در این نقطه و او را تشویق Quebecers به نگه داشتن کار به “صاف منحنی” از طریق اطاعت جدید محدودیت های مسافرتی, اقامت خانه و شستن دست به طور منظم. اررودا هشدار داد تعداد بیمار و در حال مرگ ادامه خواهد داد به رشد می کنند اما هدف این است که برای جلوگیری از شیب تند قله از موارد است که می تواند پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im