Coronavirus: Quebec فیلم و تلویزیون شاخه خرد به توقف

تقریبا همه فیلم و تلویزیون تولید در کبک خرد به توقف در روز سه شنبه به دلیل ترس اطراف COVID-19 بحران است.

یک صحنه از فیلم ماریا Chapdelaine, در حال حاضر تیراندازی در Lac-St-Jean منطقه است. به دلیل تیراندازی در حال وقوع است در خارج از آن ادامه خواهد داد تولید تا پایان هفته به عنوان برنامه ریزی شده با احتیاطی اضافی برای محافظت از بازیگران و خدمه. حسن نیت ارائه میدهد از مورد 7

تقریبا همه فیلم و تلویزیون تولید در کبک زمین به توقف در روز سه شنبه به عنوان یک نتیجه از ترس برانگیخته توسط COVID-19 بحران است.

همان روز تمام استان را عمده فیلم و تلویزیون انجمنهای نوشت: جمعی نامه ای به نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت درخواست او را به گام و جهت است که “غیر ضروری” تولید متوقف شد.

در این نامه آمده است که “این روشن است که بهداشت عمومی, بخشنامه ها, به ویژه آنهایی که در مورد اجتماعی فاصله را نمی توان در فیلم و تلویزیون.”

دولت هنوز به طور رسمی برای پاسخ به این نامه است.

“واقعیت بررسی شد سه شنبه گفت:” کاترین Escojido ویژه مشاور در AQTIS های کبک فیلم و تلویزیون تکنسین اتحادیه یکی از گروه هایی که امضا این نامه است.

نامه ای نیز امضا شده توسط بازیگران اتحادیه ACTRA و اتحادیه des هنرمندان بین المللی سینماگران انجمن ، انجمن مدیران و سایر اصناف.

“تا سهشنبه هر کس به فکر آنها می تواند همچنان به عنوان اگر آن را کسب و کار به طور معمول” گفت: Escojido. “سه شنبه, آنها متوجه شدم که امکان پذیر نیست. این دلیل است که کارگران در این مجموعه با استفاده از حق خود را از امتناع به کار می کنند. فکر می کنم از آرایش هنرمند که به عنوان یکی اینچ به دور از چهره یک بازیگر است و او حتی نمی دانند در صورتی که بازیگر شد سفر خارج از کشور در دو هفته گذشته. قانون مربوط به ایمنی و امنیت محیط کار اجازه می دهد تا برای کارگران می گویند که آنها نمی توانند کار کنند زیرا آنها احساس امنیت خود را در معرض خطر است.”

یکی از این محصولات است که تعطیل روز سه شنبه بود hit Radio-Canada cop series منطقه 31. آن روز آنها تیراندازی در یک رستوران کوچک و فضای تنگ بود و بازیگران و خدمه نگران است.

منطقه 31 تولید میشل ترودو گفت که او هنوز مطمئن شوید که چه اتفاق خواهد افتاد با هشت قسمت از این فصل که هنوز هم به ضرب گلوله کشته شد. آنها نیاز به شات هفته آینده اگر آنها برای دیدار با Radio-Canada مهلت. او گفت: شلیک توقیف تا اطلاع ثانوی.

“مثل همه ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” ترودو. “ما پس از این روز به روز. خواهیم دید که وضعیت چگونه تکامل می یابد. کسی چه می داند ؟ اگر چه وجود یک حکومت نظامی فردا و هیچ کس مجاز به ترک خانه های خود را؟”

در تمام فرودگاه های آمریکا, پروژه های ضربه بودن در اینجا متوقف شد در هفته گذشته از جمله نسخه جدید تنها در خانه, مجموعه تلویزیونی پررنگ و Netflix, سری تک تمام راه را. وجود دارد همچنین 20 کبک خدمه در تایلند مشغول کار بر روی سری خون و گنج و تولید نیز تعطیل با محلی خدمه در راه خود به خانه.

سه صد تکنسین های کار در خانه به تنهایی داده شده است دو هفته با پرداخت کامل اما معلوم نیست چه مدت دیزنی استودیو تولید فیلم ادامه خواهد پرداخت آنها.

“ما همکاری امضا نامه برای کمک به محافظت از کارگران در این صنعت گفت:” مسیحی Lemay, مدیر کسب و کار برای شعبه محلی بین المللی فیلم برداری از معادن ، “آمریکا تولید کنندگان در حال حاضر زندگی می کردند تا به انتظارات ما است. اما محلی وجود دارد در کبک تولید که فکر نمی کنم در مورد آن را به همان شیوه. به نظر می رسید مانند اجتماعی فاصله بود و نه اتفاق می افتد در این مجموعه. یک تکنسین به من گفت که وجود دارد می تواند 80 تا 120 نفر در یک منطقه شاید از 1000 متر مربع است. پس هیچ اجتماعی فاصله وجود دارد. دستیار تصویربردار است که کار کردن با کسی است که نزدیک به یک متر دور.”

فیلم ماریا Chapdelaine, به کارگردانی سباستین Pilote هنوز هم تیراندازی در روستای Normandin در Lac-St-Jean منطقه و تهیه کننده Pierre حتی گفت که آنها در حال گرفتن هر احتياط خود را حفظ و بازیگران و خدمه امن است. آن میپیچد تولید در پایان هفته و سپس آنها به معنای شلیک تابستان پا ابتدا در ماه اوت است.

“ما در حال خارج وجود مناطق وسیع وجود دارد هیچ تماس نزدیک بین اعضای خدمه” گفت: حتی. “البته اگر شما در حال عکسبرداری در استودیو در یک منطقه بسته با 50 نفر از آن متفاوت است. این واقعا یک مورد وضعیت.”

اما COVID-19 بحران در حال رفتن به صدمه زدن به تولیدات آینده گفت: حتی. او به معنای شروع به تیراندازی اروپا شرکت-تولید در ماه ژوئن اما در حال حاضر به تعویق افتاده است. او گفت: هیچ شرکت بیمه خسارت بیمه یک فیلم در حال حاضر. لمی نیز اشاره کرد که محصولات آمریکایی اینجا را خشک خواهد شد تا پس از اخبار شنبه از آمریکا و کانادا مرز بودن بسته شده است.

یک پوشش نقره لمی گفت: تا زمانی که بحران عبور می کند وجود دارد نیز ممکن است قیام در تیراندازی.

“زمانی که آمریکا تولید می آید و این امکان وجود دارد ما باید حتی بالاتر حجم به دلیل این ویروس گفت:” لمی. “از آنجا که وجود دارد مقدار زیادی از مردم مصرف فیلم و تلویزیون را نشان می دهد بر روی سیستم عامل های مختلف, آیا آن را بر روی وب و یا بر روی تقاضا. بنابراین رفتن به مقید کردن تقاضا ، آنها در حال رفتن به به دوباره پر کردن قفسه.”

[email protected]

twitter.com/brendanshowbiz

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 18 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de