Coronavirus: کبک بسته daycares ابتدایی, مدارس CEGEPs و دانشگاه

یک روز پس از گفت ایده این است که حکومت از, ایتالیایی, توالت دولت آماده شد اعلام روز شنبه که مدارس استان تعطیل هستند برای دو هفته.

کبک — استان daycares ابتدایی و دبیرستان CEGEPs و دانشگاه ها بسته خواهد شد برای دو هفته آینده به عنوان کبک مراحل نبرد خود را در برابر رمان coronavirus.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت ساخته شده است این خبر در یک کنفرانس خبری به روز رسانی Quebecers در تکامل از COVID-19 وضعیت.

ایتالیایی, توالت, گفت که او می داند که این خواهد بود که inconvience برای پدر و مادر, اما این باید انجام شود به سرعت به عنوان آنجا که ممکن است گسترش از COVID-19.

مهد کودک کارگران خواسته خواهد شد که به ارائه خدمات به پدر و مادر که باید به ارائه خدمات ضروري ایتالیایی, توالت گفت.

او گفت: “بسیار افتخار” واکنش شهروندان تا کنون.

ایتالیایی, توالت, گفت که او در نظر دارد به درخواست نخست وزیر جاستین ترودو به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان به کانادا.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam روز جمعه گفت که کانادایی ها باید لغو همه غیر ضروری در سفر خارج از کشور.

ایتالیایی, توالت گفت: افرادی که فکر می کنم آنها باید COVID-19 علائم و می خواهید به صحبت می کنند به بهداشت حرفه ای باید تماس 1-877-644-4545. اطلاعات-Santé 811 شماره ضعف است. اما وزیر بهداشت دانیل مک کین گفت: مشکلات با تراکم در 811 خط درست خواهد شد. هشتاد بیشتر پرستاران در حال اضافه شدن به تماس های پاسخ او گفت:.

کبک باز خواهد شد 12 درمانگاه های جدید در سراسر استان به نمایش مردم برای COVID-19.

تصمیم دولت برای بستن daycares و مدارس می آید یک روز پس از ایتالیایی, توالت و وزرای خود گفت: در حال رد چنین توده closings که انتاریو اعلام کرد یک روز زودتر. انتاریو بسته شده است مدارس تا آوریل 5.

ده ها تن از انجمن ها و مدارس جلو رفتم پنج شنبه و اعلام کرد خود به خود بسته شدن روز جمعه.

کبک دارای چهار جدید تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع به 17.

ایتالیایی, توالت نیز گفت که او پیش بینی هر گونه کمبود مواد غذایی با وجود گزارش می دهد که مردم هجوم آوردند به فروشگاه های مواد غذایی به خرید کالا.

[email protected]

Twitter.com/philipauthier

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما باید Montreal Gazette خبرنگار اندی ریگا اختصاص دادن وقت خود را برای سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de